Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 25.01.2011, 13:22
Benutzerbild von tekzenci
tekzenci tekzenci ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

13ter tag

07:00 wecker klingelt...kein bock
08:00 wecker klingelt..kein bock
09:00 wecker klingelt..kein bock
10:00 wecker klingelt..kein bock
11:00 ev sahibi kapiyi calio
ev sahibi *ugur..nan sprinteri cekte garajdan arabami cikarim*
ich lauf runter und park den sprinter um
asha inmisken bi de karschi dönerciden bi kahvaltimi edim
12:00 ruf ich selattin an
ich *selattin abi...gecen verdigim thsirtler nasil gidio?*
selattin *iyi gidiyo iyi..*
ich *abi..sana daha o tshirtlerden versem satabilirmisin?*
selattin *kac tane var?*
ich *yaklaschik 24 karton yani annican 6000 tshirt*
selattin *alirim ama fiyati iyi yapman lazim...hepsine 4000€ verim*
ich *abi biliosun para zaten bana kalmicak, ac cocuklari doyuruyoz...gel schunu 5500 yapalim*
selattin *4500 yapam gardasch*
ich *bak mal elimde..hemen getirebilirim...5000e annascham...bir saatte mal elinde...*
selattin *nippese gel..mali indir...parani al*
ich lad die kartons ins auto und fahr nach nippes aufm markt
selattinin iscisi laden den wagen direkt ab...selattin kommt aus der marktkneipe..übergibt mir die 5000€
selattin *la ugur..sen bunlari nerden buluon?*
ich *abi ben hayir ischlerini severim bilirsin...bizim schirkette büyük bi kampanya yapio..herkez kazansin..hem para hem sevap..schey ne dicem..schu eduscho mahmut vardi, tschibonun eduschonun her türlü satilmayan malini pazara döker üc besch kuruscha satardi..onun numarasi sende varmi?*
selattin *napcan lan eduscho mahmutu?*
ich *elimde bardak, canak ve hediyelik esya var baya yüklü..ona verim satsin*
selattin *ona verecene bana ver..iki metre tezgah fazla actirayim iscilere...kaca verecen?*
ich *walla abi...toplam 4000 parca mal..tabak canak zerzawat..*
selattin *parca bashi 30 cent sayarim*
ich *selattin abicim..schu gördügün sprinteri schirketten aldim..benzini bile cebimden koyuyom icine...o paraya yaktigim benzini bile kurtarmaz..hem mal baya uzakta..300 km yol yapip alacam gelcem...gel parca basi 60 cent de..mali alim aksama getirim sana*
selattin *40 olsun lan* streckt die hand aus
ich halte seine hand fest *ortasi 50 olsun abi..*
selattin *olsun gochum olsun...*
15:00 lauf ich ins büro rein
hüseyin ofiste beklio
hüseyin *lan ugur..otel odasinin tapusu schu an fiyat katladi..eger istiosan senin daireyi iki kati fiyata hemen elden cikarim*
ich *yok lan yok kalsin..orasi benim emekli odam olacak...70 yashina girince o odaya 18 yashinda citir kizlari atip kaschar playboy oynayacam*
hüseyin *sen bilirsin lan..eger baschka karar verirsen bana söyle*
16:00 schreib ich nezli eine sms -gecmis olsun .. gelim sana bi corba yapimmi?-
17:00 fahr ich nach hause..garajdan saliponun hediyelik kartonlarini arabaya yüklüyorum
19:00 steh ich vor selattins lager...selattin mallari indirtiyo..schaut in paar kartons rein
selattin *iyi lan iyi..lan ugur..sen bu bilgisayar ischini birak gel pazarciliga baschla..fiyat yapmayida ögrenmischin az cok..gel sana bi tezgah acim..*
ich *saol abi..ben ischimden memnunum...ama senin mallari ebayden satim..ne dersin?*
selattin *yok lan..ebayde birsürü kagit kürek..vergisi var..vergi numarasi var..sktir et..üc besch euro yapacam diye adamin ebesini zirlatirlar..*
selattin zählt mir meine 2000€ auf die hand..
21:00 nezli mesaj atmisch -gelde bi corba yap..canim cekti..adresi yollim-
ich fahr auf die keupstrasse..lass mir 2 acili mercimek2go einpacken..fahre zu nezli in die wohnung
22:00 nezli wohnt bissl abseits von der stadt in einem kleinen mehrfamilienhaus...alles bissl bieder..hätt nich gedacht das die in so einer ecke wohnt
bevor ich die klingel betätige macht nezli die tür auf...nezli hat n schal um..burnu akip duruyo..ich stell das essen auf m tisch
nezli *hani corba yapacaktin?*
ich *yapip getirdimya*
nezli *paketin üstünde HARRAN DOY DOY yaziyor..hazir almischin*
ich *nan akscham akscham ugraschtirma beni..ne güzel corba ischte..ye doy güzel güzel...*
23:30 lieg ich im wohnzimmer .. nezli yanina yaklaschtirmio hasta olmayim diye
ich plündere ihr kühlschrank...4 bira yarim sise vodka...
nezli trinkt vodka pur...soll gut gegen erkältung sein
1:30 gehen meine augen langsam zu..