Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.01.2011, 09:57
Benutzerbild von tekzenci
tekzenci tekzenci ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

9ter tag

07:00 wecker klingelt...kein bock
08:00 wecker klingelt..kein bock
09:00 wecker klingelt..kein bock
10:00 wecker klingelt..kein bock
11:00 yatagi yokluyorum...nezli kacmis yine erkenden bischey demeden...
12:00 anruf von kemal
kemal *ooooo ugurcugum..nassin?? iyimisin?*
ich *he iyiyim..bin müde..karnim ac..ne isch?*
kemal *ulan ben sana darildim..*
ich *hayrola lan niye?*
kemal *ulan homo partye gidiyorsun..en iyi arkadaschina haber etmiosun..ayip lan..hani ipne degildin sen?...*
ich *he lan..baktim karilarda isch yok..bi homo takilim dedim, zaten sonra ilk homo fantaziyi en iyi arkadaschim olarak sende denicektim, akschama kicini bi trasche et ich will bei dir premiere machen....ulan komschu party yapti..davet etti..ne blim homo momo oldugunu...kölnde zaten homo olsa ne olmasa ne..cümle alem homo zaten..*
kemal *yeme ulan beni yeme...der carsten aus der nachbarhalle hat dich da gesehen..dedi götü hep duvara dayali saatlerce öyle icti*
ich *olm karambole gelmicen..götü duvara dayican ischte*
13:00 komm ich im büro an...mutfaga daldim..n toast und tee gibts noch..karnim doysun yeter..
ich seh den chef..
ich *patron .. ne dicem...bizim nuri vardiya..hani isten cikartmischtin.*
patron *he*
ich *cocuk garibim 3 seneden beri is bulamiyo..acliktan geberecek...diyom yap bi büyüklük..gelsin senden özür dilesin..bi isch ver...hem ishini iyi yapiyordu*
patron *cok dik kafali bi herif..ne dersem hep cewap verio..ben para verdigim adamin cenesini dinnemem*
ich *walla patron cok sefil durumda..bi el at..herkez görsün ne büyük patron oldugunu*
patron *söyle bi ara gelsin*
ich *walla senden büyük patron yok bu alemde*
14:30 ruf ich nuri an
ich *nuri ... sana bi iyi bi kötü haberim var..hemen buraya gel..hemen lan*
nuri ist in 12 minuten vor der tür
ich *bak nuri...sana bi iyilik düschünüyom...ama bayagi zor bi isch...tüm ayak takimini ayarladim seni yine ische aldircam*
nuri*walla ugur ... acaip büyük bi iyilik yapmisch olursun bana*
ich *ama bak isin bi sakat yani var...seni ische aldirmam icin baya yüklü para yedirmem lazim millete...*
nuri *kac para ugur?*
ich *walla 10 000€ dan asa bi kurusch olmaz*
nuri *ugur kardesch sen ne dion? 10 000 € nasil bulim ben?...*
ich *su an ne kadar toplayabilirsin?*
nuri *elimde 4000€ falan birikmisch var...arabayi satarsam 7000 toplam eder*
ich *bak sana iyilik yapacam..sen 7000i verecen bana..bende 3000i koycam üstüne..seni öyle ische aldircam..oldumu?*
nuri *ulan büyük adamsin sen uguru ha...hemen gidip arabayi satacak birini bulim*
nurinin gözler fal taschi gibi dönüyor...arabayi satar hemen gelir bu
16:30 kemal ruft an
kemal *ugur..ne dicem bak*
ich *söyle lan*
kemal *olm warya..abazanliktan artik beynime kan gitmio*
ich *olm dedimya..bi trasch et kicini..akschama bi ugrarim sana .. hahahahha*
kemal *ulan schakayi birak...ciddi diyom sana..artik acaip acaip fantaziler olmaya baschladi kafamda*
ich *olm kiy biraz paraya..ugra paschaya*
kemal *yok lan..bak aklima ne geldi..cumartesi sen gelmessen ben buluschcam kizlarla..artik hangisi verirse..ona dalacam*
ich *ulan kemal..senin göz ayarin tam bozulmusch lan..du hast echt notstand wenn du diese weiber flachlegen willst...olm bunlar senin bildigin karilardan degil, die haben bestimmt strap-on dabei..sen sinemada bunlara bi tur kayarsan..onlar strap-on u takar sana 2ser tur kayar..maci 4-2 kaybedersin..*
kemal *is mir egal morok..ben kayacam bunlara..icim rahatlasin*
18:00 steht nuri vor mir
elinde zarf tam 7000€ para icinde...
ich *iyi nuri..bak iyiligimi unutma..üstünü ben tamamlicam..yarin bi ara ugra patronla konusch..ama laga luga yapma..ne derse he de..bu tek sansin ona göre*
nuri *ugur..indir donu ver dese verecem lan..hic gikim cikmaz*
ich *aferim sana*
19:00 lauf ich zum chef ins büro rein
ich *patron..schu otel isi icin bi oda 10 000e nakit istiolardi dimi?*
chef *he..odami alacan?*
ich *walla düschünüyom...parayi kime vercem?*
chef *alt kattaki reklamci hüseyine götür nakit ver..sana belge verecek..kontrati 10 dakkada sonra cikartir*
ich lauf runter zu hüseyin..gib ihm die 10 000€ ... nach kurzer zeit bekomm ich den vertrag auf die hand..süper..schimdi hotelcilik monopolysine baschlayabilirim
20:00 nezli mesaj atti -bugun gelmicem..isim var...ararim seni-
vay kaltak..kac adam birden idare edio allah bilir...ama isini iyi yapio allahina kadar..hakkini yemiyelim...
21:30 fahre ich nach hause...leyla mesaj atti -süpürge lazimmi?-
ich antworte -süpürge var..sadece eletrik almak icin priz lazim..sende varsa bi getir-
22:00 komme ich mit leyla zeitgleich an meine wohnungstür...leyla güzel kizdir ama biraz kafayi cizmisch..3 kere nischan takmischlar 3ünüde bozmusch..die is bissl schizo angeneigt...bazen super zahm..bazen super aggro...zahm gününü yakaladim..güzel
wir bestellen auf dem letzten drücker vom pizzaman ne pizza und paar bier..
ohne viel zu reden kommen wir direkt zur sache..3 posta sonra pizza midemde dönmeye baschladi...
23:30 leyla bi dvd getirmisch...die wunderbare welt der amelie...bu belki 30uncu bakischim bu filme..aber egal...güzel sexe 3 saatlik filimde cekilir aq...

Geändert von tekzenci (19.01.2011 um 10:22 Uhr).