Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 24.06.2009, 14:49
holgerfach

Standard

Zitat:
Zitat von kalpsiizz Beitrag anzeigen
Senin o gelişmemiş beynine format atmakda işlemez restart atmakda . . Tanımadıgınız insan lari hakkında atıp tutuyorsunuz ,yargısız infaz yapiyorsunuz . .

Senin okuma bilgin bu kadar işde illa okul birincisimi olmak gerek bilgisayar kullanmak için?komplex diyorsun hergün vaybede saçma sapan konu lar açan kişi olarak komplex e giren kişi sensin kafayı yemişsin, vaybede küfür içerikli konular açarak rahatlamaya çalişiyorsun *Psikolağa* görünmen şart yoksa hiç iyi durumun yok ,format atmak işe yaramıyor sonunda kasayı değiştirmek zorunda kalabilirsin . .Belki ozaman *CD *roomu okuyabilir o gelişmemeiş beyin hücrelerin . .

Bizim için bir flash bellek kartı kadar kapasite yok sende . . .
eger bir insan türk usulu meslek yapmaya calisiyorsa batmaya mahkumdur...yarim hoca imandan yarim doktor candan... her türk her ischi yapabilir diye bir sart yok...türkiyede okullarda dayatilan bir zirvadir bu...trde eleman calistirdigim icin bu konuya egilebilirim...trden buraya gelip komplekslere kapilan elemanlara küfür ediyorum ve bu benim hakkim...eger bir adam is yapamiyorsa kapi önüne atarsin gider o zaman baska is yapar...bu adam bugun bilgisayara tamiriyle ugrasacak, bakacak is gelmiyo, sonra pazarda don-külot satacak...o da olmuyo hollandaya gidip bi kamyon dolusu domates toplayip bakkal bakkal gezip satacak...o da olmuyo elini acip dilenci gibi alman devletinden bir yardim bekleyecek...türk budur...onun icinde türkün gelecegi yoktur...sadece kuru laftan iler gitmez kafasindaki konu..

burda aklima gelen herscheyi yaziyorum cünkü öyle bir lüksüm var...disarda nasil konusuyorsam aynisi burdada gecerli...tek sorun senin asil konu ne oldugunu anlamaman...ama türkiye altyapin oldugu icin anlaman biraz zor...sana cok ciddi bir tavsiyem tez zamanda biraz dünyayi gezip diger insanlarin nelerle ugraschtigini görmek...herkez aya cikarken senin abonesi oldugun memleket orta cagda yashiyor...ac bi gazeteyi ne yaziyor..evet okuyalim..*aziz yildirim galatasaray formasi giyecek*...aha gündem bu...senin gündemin bu..senin mesubu oldugun memleketin gündemi...o memlekette yasayan insanlarin bu günlük konusu bu...

isini yapamayip milletin parasini calan bir türkiye kackininin neresini savunuyorsun bilmiyorum ama belki seninde calisma mentaliten böyle..onun icin senin beyin fonksyonlarinla ugrasmak istemiyorum...