Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 06.08.2012, 12:06
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Bir itin dilegi kabul olsa gökten kemik yagardi!

@coffeeandtee

Bak Almanca bilmeyen ama Almanya'ya da sürüm sürüm sürünen coffeeandtee adli sahis. Senin küfürlerini okuyunca inan cok üzüldüm, kendim icin degil senin icin. Beceriksiz, yeteneksiz, bunalmis bunak birisine aslinda cevap yazmak bile istemiyorum, ama acidim ve yaziyorum. Sen küfürlerinle ancak kendinin ne mal oldugunu göstermis oldun. Seni doguran ananinda ne mal oldugunu gösterdin. Anasi ne ki danasi o olsun degil mi, Almanya'da cay corba parasina calisip adam yerine konulmayan zavalli. Almanya'da vergi ödediysen ödedin. Vergi elde edilen kazanca kesilir. Hakkini aldin mi? Aldin? Eyy Almanya senin gibi vasifsiz, bilgisiz yiginlari ne yapsin? Cinnet gecirip karisini, anasini kizini satanlari, öldürenleri ne yapsin Almanya? Merkel'i sen hic dinlemiyormusun galiba? Bak ne diyor, biz Almanya'ya ihtiyaci olanlarin göcünü degil Almanya'nin onlara ihtiyaci olan insanlarin göcünü istiyoruz. Dersini cikaramadim mi?

Bak ben Türkiye'de calisyor ve yasiyorum. Bu kadar kuru kuruya vatan-millet-sakarya-edebiyati yapiyorsun, ama Almanya'dan gitmemek icin ödün patliyor! Vay be ne büyük bir Türk ve müslümanmissin? Bu sözlerimi götünden oku. Sen Türk degil Türklerin yüz karasi bile olamazsin. Imanin da bes para etmezmis. Eger imanli olmus olsaydin, riskin Allah'tan geldigini bilirdin ve calisina, cabalayana, riskini arayana Allah imkanlar tanir ve ona yolundaki engelleri kaldirdigini bilirdin.

Sana bir sey söyleyim mi? Sende bir itte ya da bir hayvanda oldugu kadar seref bile yok biliyormusun? Bir it bile yal verip yedirdigi eli isirmaz! Sen ama havlaya havlaya hem yal dileniyorsun, verildiginde de hirlamaya basliyorsun. Sen burda saga sola satasip icini bosaltmaya, dejarj olmaya calisma. Sen dogru bir psikyatriste bir görün. Eger utaniyorsan,
burda bir psikiyatri okuyan ve ileride bu dalda görev yapacak olan bir türk hanim efendi var. Hem seninle türkce iletisim kurabilir ve hem senin sorunlari anlayarak sana gereken ruhsal tedaviyi ve haplarini verebilir! Ne oldugunu bilmeyen nereye ait oldugunu bilmeyen zavalli seni.....

Geändert von Der_Levantiner (06.08.2012 um 12:08 Uhr).