Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.07.2015, 07:43
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Benim hatirladigima göre, Atatürk ileriye dönük onlarca devrim yapmistir.
bunu sen benden daha iyi bilirsin.
ha bu yeterlimi yetersizmi konusulabilinir.
Atatürk ten sonrada politik siyasi demokratik ve hukuksal bosluklardan yararlanan kimileri vatana ihanet icinde olmuslardir.

her vatandasin görüsüne saygi duymak gerekir.
her sey hak ve hukuk üzerine insaa edilsin bu yeter.

bunun türkiyede tam olarak islemediginide biliyoruz.
nedeni her bireyin vatan derken önce kendini düsünmesinden kaynaklanmakta yatiyor.

sagcisida solcusuda bu gaf icerisinde bulunmustur.

kimi kuyruk acisindan kimi de maddi acidan !

sol örgütlenmenin ben vatanseverliginede birsey demiyorum, türk ne olursa olsun vatanini milletini sever.
her türk vicdan li davranmasa bile , o vicdani bazi günler islemeye kesin baslar.

onun icin bazi seylerin ister istemez zamana birakilmasinin ardinda yatan gercek budur.
bunuda her babayigit korkusundan beceremez, yani zamana birakmayi.

zaman asimi olmadan eger dogru zamanda harekete gecilirse , amaca ulasmak daha kolay olur.

her birey zaten her seyi cok iyi bilir. bunu burda aleni görmek mümkün.
kimse kimsenin düsüncesine asla saygi göstermez.

ama gösterildigi zaman da benim yasadiklarim gibi, bir zümre tarafindan iftiralara ve keza sözlü saldirilara ugrar.

bunu yapanlar genelde her dönemde ve her yerde ayni zümrelerdir, yani fitne fesat ortaklari.

neyse kaan , senin milli düsüncene saygim var !

ben ülkemde vatanimda senin gibi arkadaslari görmekten rahatsiz olmam.

ama , egerki olurda , bu kim ve kimler olmasi beni pek ilgilendirmez, vatana ihanet icerisinde olurlar, ha iste ozaman söz biter !!!!!

bunu da bu vatan evlatlari gayet acik ve net tatbik etmistir.

soru su ????

KIM BU GÜNLER DE PKK VE DIGER ÖRGÜTLERIN YAPTIKLARINI VEYA YAPTIRIMLARINI DOGRU BULMAKTADIR ?????

BEN = kendim dogru bulmuyorum, bilhassa lanetliyorum kiniyorum, ve diyorum ki , bu vatan evladina askerine polisine ve bekasina yapilan saldirilara artik alkis tutmayalim. DOGRU ya DOGRU yANLISA YANLIS DIYEBILEN BIR TUTUM HAKIKATTIR !!

selamlar
salih

Zitat:
Zitat von __KAAN__ Beitrag anzeigen
Her devrimci,devrimci yaşamına bir devrimci örgütle başlar.Her devrimci örgütün programı ve tüzüğünde,Demokratik devrim(Milli Devrim) vardır.Her devrimci önce vatan(Yerel çelişki)sonra dünya(Evrensel çelişki) der...Gerçi bunları anlatsamda sen ve senin gibi insanlar için bir şey değişmeyecek...Nasıl olsa ağzınıza dolamışsınızdır bu solcular vatan hainidir savsatalarını....