Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.07.2014, 18:33
Ask_Sehidi

Standard

Evet Alevyim, kime göre, neye göre o farkli ama Alevilerin en önde gidenleri benim. O kadar ki, ne zaman Kerbala vakasini okudugum da inan bana elime bir kilinc alip, zaman tünelinden gecip, Ali Ekber'in, Imam Cafer'in, Imam Hüseyin'in, Fatma ananin yaninda olup Yezit'e (Allah lanet eylesin) ve ordularina karsi kanimin son damlasina kadar Ehl-i Beyt ile beraber olmak isterdim.
Zerrin Özer'e gelince, Alevilik sacini sariya boymatmak ve bir yanina dövme yaptirmak degil. Alevilik baska bir sey, eger ögrenmek istersen bu konu da seninle ve ilgilenlerle bilgilerimi (ki cok fazla ve cok derin bilgiyes sahibim bu konuda) severek paylasirim..
Alevilik haramdan uzak durmaktir..

Pir Sultan’ım zatlarımız
Gerçektir şöhretlerimiz
Haram yemez itlerimiz
Bu sözümde yalan var mı?”

Basbakan da diyebilir mi haram yemediklerini.. Birak köpeklelere verdikleri yali. Colugu cocugu örnegin?

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
Zerrin hanima hakaret etmeni siddetle kiniyorum.

türkiyede insanlar aleviyim demekten utandiklari zamanda zerrin hanim acik ve cesur sekilde ben aleviyim diyebiliyordu.

Zerrin Özer'in tek sucu cumhurbaskani adayi Recep Tayyip Erdogan'in Vizyon Belgesi toplantisina katilmak. gercekleri göremeyen korkak ve senin gibi agzi bozuk aleviler Zerrin hanima en agir ve alcak hakaretlerde bulunuyor.

Erdal iste Zerrin hanim senin gibi agzi bozuk alevilere büyük bir ders verdi.

Geändert von Ask_Sehidi (19.07.2014 um 18:43 Uhr).