Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 29.05.2013, 08:44
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Hehehe, seni hayal kirikligina ugratmam lazim galiba. Ben su an o ülke bu ülke demiyorum calisiyorum. Yakinda Ingiltere'ye gitme ihtimalim var.. Ben annemin babamin yaninda oturmaktan utanmam, keske oturabilseydim.. Biz evin diregiyiz, ama senin gibi kani bozuk yalanci soysuzlar ne demek istegimi anlayamazlar..
Hayir evimde kaliyorum, Almanya'da da kendi evimde kaliyorum, Ingiltere'ye de gitsem kendi evimde kalacagim Mülltoni..
Yav iki de bir Tülay, Tülay diye sayikliyorsun, ben böyle birini tamiyorum.
Burda sana demistim gel, kiz tavlamasina cikalim.. Iddiasina var misin demistim, ve de sana dedim ki,
sana bir degil on degil, yüz degil, bin degil, ON BIN, yazili rakam ON BIN,
FARK ATAMAZSAM, IDDIAYI SEN KAZANMIS OLURSUN! HATTA DAHA DA ILERIYE GIDIYORUM, SENIN YANINDA ISTERSEN PELIN BATU'YU TAVLAYIM

NE DERSIN? Ama bu yapmaya yüregin tutmuyor degil mi? Ehh tabi tipin de

*) evet belli oluyor senin cok calisman. gece 4e kadar vaybeede ve ögleden sonra yine burada. bu bize sadece 4:30-5:00 gibi yattigini ve ögleye kadar uyudugunu gösteriyor. devamli 2-3e kadar burada takiliyorsun. ben bunlari birkac gün önce desifre ettim ve artik 1-2 gibi offline oluyorsun. yillardir gecelere kadar vaybeede takilan biri olarak sen o islerini rüyanda yaptigini hepimiz biliyoruz.

*) o ülke bu ülke diyorsunda sen simdiye kadar yunanistana gidebildin. orayi bile gezemedin kocum. gecenlerde amman'a gittim dedin ama öyle bir caktin ki. ben sana havalimani, liman cikisi ve sehirdeki her yerden görülen seyi sordugumda kivirmaktan baska care bulamadin. cok uykum vardi havallimaninda gözümü acamadim dedin. sehirde etrafa bakamadim dedin. hicbir yeri tarif edemedin ve sonunda gitmedigini ortaya cikti ve o konudan kacmaya basladin.

bak lastosch sen parasizliktan kivrilirken ben dünyayi gezdim. istersen sana miami ve new york(usa) anlatayim detaylariyla, istersen mexikoyu sana anlatayim, brezilyayi ve oradaki püf noktalari, columbien ve oranin ice-cream olayini. bazi seyleri sadece o ülkelere gidince görüp ve anlayabiliyorsun. avrupada roma milano madrid lissabon barcelona paris brüssel london genf riga atina wien prag bukarest amsterdam kopenhagen anlatayim asyada cin iran suriye ürdün birlesik arap emirliklerini anlatayim. arkadaslar gittigim her yeri yazmadim cok uzun olmasin diye.

gittigim yerleri cok iyi anlatirim, kivirmam ve bildiklerimi söylerim. cünkü oralara gittim ve gördüm. uykum vardi gözümü acmadim demem. her yere taksiyle gittim ve camdan bakmadim demem. cünkü gittim ve gördüm. iste aramizdaki fark bu lastoschum. sen yalanlarla kendini kandirmaya calisiyorsun ama bizi kandiramiyorsun.

gelelim tek gidebildigin ülke yunanistana. hadi atinada eglence yerlerini tarif et. veya atinanin sayili sahillerini tarif et. zaten bir tane ünlü ve parali sahili vardir. oranin giris kapisinda göze batan ne var? ve bu parali sahilin baska ne özelligi var?

@arkadaslar dikkat edin bu sorulari yanitliyamiyacak. özellikle google ve internette bulunamayacak sorular soruyorumki onun oralara gidip gitmedigi belli olsun. bu cocugun yalanlarida kabak tadi verdi artik.

lastosch bu sorulara cevap veremiyecegi icin ilgisini ceken arkadaslar bana mail yoluyla ulasip ve bu sorularin cevaplarini benden alabilirler.