Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.07.2014, 19:38
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Sana ne iftirasi atmisim yalancin önde gideni? madem o kadar dogrusun hadi Kur'an'a el basiyorum diyerek benim yalan konustuguma dair yemin et..
Bekliyorum..
Sen o bayanlara tek tek benim hakkimdaki fikirlerini sor.. Fazla uzaga gitme actigin thread'te bile biraz oku kazin ayagini anlarsin..
Aslinda senin Rotzlöffel ve Aurum'a ettigin küfürler beni sasirtmadi.. Bir ciftciye anani da al git lan a. k. cogu diyen bir basbakani yere göge sigdiramiyorsun..
Bayanlarin benim ilgimi cekmesine sen bakma. O bayanlarin yapisinda vardir. Bir sekilde bir erkegin ilgisini elde etmek. Ama seni henüz 17'i bitirmedigin icin bunlari bilemesin..
AKP'li iste ne olacak. Hic el ele asik olup birisiyle dolastin mi? Onu kollarinin arasina alip döner dolap yaparak sahilde gezdin mi? Iste sizin zihniyet insana, aska, ve insani insan yapan herseye karsi.. Öyle olanlarin arkasindan da ancak iftira ve yalan atarsiniz.. Ama ne yaparsaniz yapin siz, yok olmaya mahkum bir zihniyetin mensuplarisiniz...
war das alles??? ich dachte jetzt kommt was interessantes wenn du dein schweigen brichst. aber alles wieder nur heisse luft

erdal ben birsey demiyorum sadece bayanlarin senin hakkinda dediklerini onayliyorum hatta bayanlara hak veriyorum.

sen bu tür iftira propagandani ilk defa yapmiyorsun. nedense senin gercek yüzünü burada aciklayana karsi nefret ve kin kusarak baska seyler imaa etmeye calisiyorsun.

tekrarliyorum kendimi o bayanlar senin hakkinda yazdiklariyla cok hakliydi ve senin bu tür bayanlara saldirmani siddetle kiniyorum.