Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.07.2014, 19:25
Ask_Sehidi

Standard

Sana ne iftirasi atmisim yalancin önde gideni? madem o kadar dogrusun hadi Kur'an'a el basiyorum diyerek benim yalan konustuguma dair yemin et..
Bekliyorum..
Sen o bayanlara tek tek benim hakkimdaki fikirlerini sor.. Fazla uzaga gitme actigin thread'te bile biraz oku kazin ayagini anlarsin..
Aslinda senin Rotzlöffel ve Aurum'a ettigin küfürler beni sasirtmadi.. Bir ciftciye anani da al git lan a. k. cogu diyen bir basbakani yere göge sigdiramiyorsun..
Bayanlarin benim ilgimi cekmeye calismasina bakma sen. O bayanlarin yapisinda vardir. Bir sekilde bir erkegin ilgisini elde etmek. Ama seni henüz 17'i bitirmedigin icin bunlari bilemesin..
AKP'li iste ne olacak. Hic el ele asik olup birisiyle dolastin mi? Onu kollarinin arasina alip döner dolap yaparak sahilde gezdin mi? Iste sizin zihniyet insana, aska, ve insani insan yapan herseye karsi.. Öyle olanlarin arkasindan da ancak iftira ve yalan atarsiniz.. Ama ne yaparsaniz yapin siz, yok olmaya mahkum bir zihniyetin mensuplarisiniz...

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
erdal hep yalan söylüyorsun ve iftira atiyorsun.

bak bana olan iftiralarina birsey demiyorum ama bayanlara yaptigin iftiralara tepkimi görüyorsun.

alevi birine yakisiyormu böyle serefsizlikler?

böyle mi oluyor edipci ve yasar nuriciler??? kemalist zihniyeti niye hep bayanlara iftira atar???

Geändert von Ask_Sehidi (18.07.2014 um 19:38 Uhr).