Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 07.02.2007, 10:05
Benutzerbild von xbaburx
xbaburx xbaburx ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

burda gozden kaçırılmaması gereken sey cinayetin devlet düzenine yonelik olması yanında devlet millet bütünlüğü ve millet bütünlüğüne de donuk olması.ve gundem cok kotu işgal ediliyor.turkiye derin devlet siyasetci hesaplaşmasına itildi.aklı olanlar bunun cok uzun bir sure alacagını bilir.bu da turkiyenin içe gomulmesi ve dısa odaklanamaması demek. ayrıca siyasetin derin devlete uzanmasıyla devletin derininin siyaseti harcamasına donusturme ihtimali de yuksek.yane bu cinayet secilmiş bir cinayet.yani hepimiz ermeniyiz demenin alemi yok cunku bunu diyenler oldurenler kadar ahmak.bir ermeni oldurumesi ve bu ermeninin ses getirecek bir ermeni olması cok isabetli bir karardan baska bir sey degil.ogun samast 11 ay once karar almış oldurmeye de peki neden 11 ay sonra oldurmus.adam elini kolunu sallaya sallaya geldi oldurdu.kısacası ermeni oldugu için değil en iyi hedef oldugu için olduruldu hırant beyefendi.dolayısıyla benim hırant veya ermeni olmak yada insan olmak arasında secim yapmak gibi bir zorunlulugum yok.AKILLI OLMAK EN İYİSİ.!!!ben onu seciyorum.