Thema: Wissen
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.03.2018, 23:05
Benutzerbild von PasaZade
PasaZade PasaZade ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
7 sülaleni bir araya toplasan bir banu cikartamazsin iki bacakli mahlukat..

bir ara forumda pineklemeye ara verde git banunun yanina belki adamlik ögrenirsin....

ha bu ara sen evde kalmislari düsünme....türkiyeden bir kerizde onlar getirir sorun mu..sonucta sende italsin Allahtan kiz kardesine nikahladilarda karnin doyuyor burda...karisi teyzesinin kizi bu malin..hep ic ice yani bosuna demiyorum bunlar alisik bir birbirini mikmeye...teyzesinin kizi yani kiz kardesi bakireymis evlendiginde...yoksa asla almazdi cok namuslulardir...buda öyleymis g-ötüne sap deymemis o zamanlar bununkinede teyzesinin oglu yani kayni kontrol etmis

allah icin namus konusunda üzerlerine yoktur...Allah islah etsin sizleri ne diyim
senin ne oldugunu herkes ögrendigi icin artik bu nickinle erkek bulamiyorsun. ne kadar nick degistirsende bu serefsizliginle bu fesatliginla sen yalniz kalacaksin. ben 5 yil önce ne demistim. 5 yil sonra burada beni görmek icin ayni sekilde bekleyeceksin demistim.

yine büyük Toni bey hakli cikti. bunlarin hayatini kaydiran büyük Toni efendi bunlarin aklindan cikmayacak. ölüm döseginde son anlarinda Toni'yi düsünecek bunlar