Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 25.10.2014, 11:26
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Adli üyenin;uno arkadasa,yazdigi kisa ve kisa oldugu kadar sacma yazisina iliskin;
Bosp denilen zati burda,hemen hemen herkes bilir,ne kadar kepaze bir karaktere sahip oldugunu anlatmaya gerek yok,zaten aleni birsey..Bu zatin yazdigi yazi ve gönderdigi sahtekarlik mesaji,kendisinin ne kadar karktersiz oldugunun göstergesidir!Türkce bilmeyen birine,okuttugu mesaji duymussunuzdur sanirim?
Isid propagandasi yapmak adina düstügü acizlikler,yaptigi tehtidleri de gördünüz(Ki net arkasinda,bir aptalin yaptigi tehditler,onun ne kadar korkak oldugunu göstergesidir,bu kisiyi her kosulda destekleyenleride tabi..Bu da sunu gösteriyor ki;bu zat ve zati her kosulda destekleyenler,bilincli radikal dinci örgüt propagandasi yapanlardir!Aksi olmamis olsaydi eger,fikir alisverislerini,mantigiyla yürürtür,karsit fikirleri cürütmeye calisirdi?Fakat bu zat,pragmatist bir anlayisla,her yola bas vurup,alcalmayi kendine pirim sayiyor...Bu yetmiyormus gibi,ayni fikirde oldugunu düsündügü insanlari,birbirine düsürmeye calisiyor)Hani sen cok akilliydin?Hani senin söylediklerin dogruydu?Ne oldu da böyle sahtekarliklara basvurdun?Birde senin tehditlerini ciddiye alanlar,adam bile olamaz,bir kurbaga,aslana meydan okuyabilir mi?Yani seni bu konularda ciddiye almiyoruz diye,o kücük beyninde kendince kurgular yapacagina,bizlerin ne kadar erdemli oldugunu kabul et!Eger erdem diye birsey olmasaydi,senin gelmisine gecmisine bakmaz,o pis yüzünün aglayan halini,yalvaran halini bu vaybee de yayinlardim...Fakat ben erdemli bir insanim,bir köpegin havlamasindan,onun ne oldugunu anlarim..Sen bizi bilmezsin,bilmiyorsan ögrenmelisin,Fedai sözü,bizimle dünyaya nam saldi!Fedai nedir biliyorsan tabi....
Offf.. gec bu lagalugayi gec. Amele gibi konusuyorsun halen. Benimle 2 gram bir konuda tartismaya korkuyorsun. Tartisacak kabiliyetin yok cunku. Anca boyle korkak gibi baslik acarak, baskalarinin mesajlarina alinti yaparak benden bahsediyorsun. Yuz yuze gelmeye korkuyorsun cunku, seni kelimelerle ezecegimi iyi biliyorsun.

PKK'nin gebertilmesine benim gibi 70 milyon kisi seviniyor. Ayni zamanda biz delikanli gibi ISID'e de teror orgutu diyoruz. Bir insan ISID'e hem teror orgutu deyip hem propagandasini nasil yaparmis.

Sira sende. Simdi sana tekrar soruyorum, PKK bir teror orgutu mudur degil midir sence? Buna cevap vermeden kacararsan yine beni hakli cikarmis olacaksin, PKK sempatizanisin. Burayi Dingo'nun ahiri gibi kullanmaya alismissiniz. Teror orgutune vaybee'de adam toplamaya kalkanlar yakalanmali ve hukuk karsisina cikarilmalidir. Buna ben yardimci olacagim.