Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.10.2014, 11:09
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Simdi kabul et, argumansizliginla, bilgisizliginle benimle tartismayi becerememenden dolayi ciyakliyorsun, degil mi?

Tavir almamalarinin sebebi sizin (2 kisi) alcakca PKK propagandasi yaptiginiz gibi benim isid propagandasi yapmiyor oldugumu biliyor olmalarindan, herkes kankanla beraber ne kadar PKK sempatizani, PKK'yi ne kadar sevdiginizi, teroristlere 'gerilla' deyip ozgurluk savascisi olarak gordugunuzu, insanlari terore ozendirmeye calistiginizi, orgute eleman kazandirmaya calistiginizi cok iyi gordu, benim PKK ile birlikte isid'e defalarca terorist orgut dememi de gordu, aramizdaki buyuk fark bu.

Turkiye'nin 1 numarali dusmani PKK'nin darmaduman edilmesini istemek isid propagandasi yapmak degildir, ama oyle izlenim vermeye calisarak bas edemediklerini alt etmeye calisma zayifligini gosteriyorsun. PKK'ya laf edilince seni kalpten vuruyor, orgute o derece baglisin elestirilmesini bile kabullenemiyorsun. Mezhep catismasiymis, yesinler senin yalanlarini. Uckagitci.

Basiretsizsin, bilgisizsin, tartisma savlarin yok, tartisma yurutemiyorsun dolayisiyla iddialarin altinda eziliyorsun. Ezileceksin de.

Simdi buradan vaybee moderatorlerine, bana yapmis oldugun ithamlar ve suregelen PKK propagandan dolayi sesleniyorum, forumlarda Kobane ayagina PKK sempanligi yapip orgute eleman kazandirma gayretinde olanlar barindirilmamalidir, bu ayni zamanda yasal bir suctur ve almanya Turkiye ile terore karsi mucadele ortakligindadir, bu yuzden vaybee moderatorleri bu suregelen PKK propagandasini ciddiyetle dikkate almalidir.

Ayni zamanda bu 2 kisinin IP ve ISP adresleri izlenmeleri icin alman terorle mucadele guclerine iletilmelidir. Bu yasal zorunluluktur.