Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 14.05.2006, 20:57
Benutzerbild von ladydior
ladydior ladydior ist offline
Neuer Benutzer

Standard görücü usülünümi kast ediyorsun?

Sanirim evet, baska birseyi kastediyorsan bile anlatmakda yarar var diye düsünüyorum. Nisanlimla birbirimizi severek nisanlandik, nisanlandigimizda sadece 5 aydir beraberdik ve evlilik kararini vermek icin cok az bir süre diye düsünüyorum.

Benim nisanlimin yigeni ortada fol yok yumarta yokken damdan düsme gibi bizden bir hafta önce görücü usülü nisanlandi. Oglani tanimadigi halde.

Aradan 5 ay gecti simdi. Sonucmu? nisanlimla ben cok mutluyuz ama yigenimiz evini düzdügü ve dügün hazirliklarina basladiklari halde aniden nisani bozdular.

Tabi en büyük sorun buzamanki kizlarin simarik olmasi. SIKINTIya gelemiyorlar bir laf söylesen iki laf geri söylüyorlar. Eger bir kiz nisanlisi kendine bagirdigi icin yüzügü atabilecek bir karaktere sahipse o kizi daha önceden tanimak würde euch vieles ersparen, hem maddi hemde manevi.

Aynisi erkekler icinde gecerli. gencler biliyorum sözlenmek nisanlanmak evlenmek cok güzel seyler ama evlenmek istediginiz kisinin dis görünüsü karin doyurmuyor. O insani tanimaddan hicbir adim atmayin sakin!