Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.08.2014, 17:37
Ask_Sehidi

Standard

Hayir konusulamaz. Denedim olmadi. Iftiralara ve hakaretlere mahruz kaldim. Bir insanin burdaki davranis seklinden onun güncel hayatta da davranis sekilini ortaya cikarabilirsin..

Ben onu bana hakaret etmeye basladigi anda ciddiye almadim. Ve sana sunu söylebilirim. Benim yanimda o hakarete yapmis olsa var ya o kurbagayi ayaklarimin altinda ezerdim leyleklere yem yapardim.
Bu fitratina göre davraniyor. Bunlari bir sözü var, ya taraf olursun ya da bertaraf (yani yokedilirsin) Aurum gibi kadinlarin gözünü korkutmayla kendini erkekten saymaya basladi ve bi-seküellikten gelen komplekslerini örtmeye calisti..
Ama adama böyle yaparsa baltayi da böyle tasa vurur!
Cahil milletlerle konusulmaz savasilir demisti Atatürk. Hakikatten de öyle. I$ID'lerle ne konusacaksin ki, ezip geceksin. Ama bunu memur Necdet Özel'in ordusu yapamaz. Ondan pasa falan da olmaz. Zeki Müren bile ondan da pasa.. Neyse bu ayri bir konu...

Bir iki sene sonra bu ekonomi balonu bunlarin elinde bomba gibi patlarsa bunlar kacacak yer arayacak! Bilal'cigin ve Ahmet Burak'cigin gemileri ile son defa mallari götürürler.. Hesaplari öyle!

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Hi Ask..

anliyorum,Cahil dostum olacağına akıllı düşmanım olsun mantığını kendime ilke edindim
diyorsun!!..zaten insan ili$kilerinde ve toplumsal bari$ta/kavgada, en zoru ileti$im kurabilmek daha'da zoru,Cehalete sava$ acmaktir

benim en korktugum ve en dayanilmaz,cekilmez buldugum "Egitimli Cahiller'dir"en tehlikeli Cahiller'in bu kisimdan ciktigini düsünüyorum,cünkü bilerek yapmiyorlar,kendilerini Egitmelerine ragmen geli$tiremeyen sabit fikirli ve dar kafali oldugunu gösteriyorlar
Aslinda hic konu$maya bile gerek yok...

Peki ...daha farkli bir $ekilde kar$i konulamaz mi?daha Medeni bir $ekilde

Geändert von Ask_Sehidi (13.08.2014 um 18:06 Uhr).