Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 12.08.2014, 11:18
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
arkadasim demek "elmas topcu" yalan söylemis.

akpcilere inanmiyorsan git hdplilere sor. gercekten hdp cok organize ve disiplinli sekilde sandik görevi uyguladi.

chp ve mhp cok disiplinsizdi ve essende birbirleriyle kavga etti. chplinin burnu kirildi. cocuk gibi ve agresif insanlar. onlarin görevi sandik disiplinini korumak ama onlarin yaptigi propaganda ve kavga.

bak imogdi ben bu chpli ve mhplilerle konustum. disiplin cezasi kestim iki kavga edene. dedimki siz buraya oyun oynamaya veya agiz dalasina gelmediniz. siz burada partinizin temsilcisi olarak geldiniz. sizin agzinizdan cikan her küfür chp ve mhpnin küfürü olarak kayda geciyor. ona göre kendinize ceki düzen verin dedim. ceketlerini ilikleyip tamam dediler ama 5 dakka sonra yine birbirlerine girdiler.

öncelikle chp ve mhp tabanina küfürsüz, hakaretsiz ve sukünet icinde hareket ve edepli sekilde davranmayi ögretmesi gerekir.

iki tane hdp görevlisi yanima geldi ve birak onlari dedi. die sollen sich die köpfe einschlagen biz isimize devam edelim dedi.

ben tesekkür ettim. ne olursa olsun size güveniyoruz. bu sandiklara size emanet ediyorum bu chp ve mhpye güvenim yok dedim ve gercekten hdpli arkadaslarimiz görevlerini cok güzel yerine getirdi.
alter Schwede von "sandik görevlisi" ...tamam oldu bitti ...
geh dir einen Ayran Saufen ...
dein Sultan hat die Wahl gewonnen ...
niye sorun yapiyorsun ...