Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.08.2014, 20:00
Ask_Sehidi

Standard

Hahahahah Hihihihihihihihihihih, Hohohohohohohohohohhohoh, hay Allah'im ya, vallahi gülmekten nefesim tutuldu ve kipkirmizi kesildim.
Manchmal spiegele ich die Menschen und manchmal aber, wenn ich sie eines besseren belehren möchte halte ich ihnen eben diesen vor. Und in deinem Falle geschieht beides zugleich manbee.
Ich passe mich einfach deinem Niveau an. Ist das auch noch zu hoch für dich oder was

Ben lan ve hastir kelimelerini kullanmayim ama sen bayanlara ve karsi oldugun insanlara en agiza alinmayacak küfürleri et. Aurum hanimi gectim ama Rotzlöffel gibi terbiyeli, bilgili, ki 5 dil biliyordu kendisi, dindar ve muhafazakar birisine ettigin küfürleri unuttun mu? O küfürleri tekrarlamayacagim, cünkü lutilige kaciyor, ayni senin gibi ...
Ciddiyet lüften....
Seninle seviyeli bir sekilde kedinin fareyle oynadigi gibi oynamasini hazmedemidin ve altindan kalkamadin ve bastirdin küfürleri..
Rotzlöffel hanim basta olmak üzere, Aurum hanimdan, Benekalice hanimdan, Lara_ hanimdan ve aklima gelmeyen diger bayan üyelerden.. Aslinda hepsinden özür dile de senin bu konuda samimi oldugunu görüyüm...

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
erdal ailenle konusmuyorsun burada.

lütfen lan veya hastir kelimelerini kullanma.

bir gün cesaretini toplayip yanima gelirsen sana terbiyeni verecegim