Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.08.2014, 13:34
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Senden daha küfürbazi mi var lan burda manbee? Ettigin küfürleri unuttun mu lan manbee?
Kausalität der Ursache diye bir sey var lan tahsilli manbee! Türkcesi ormana nasil bagirirsan, yankisi da öyle olur lan manbee!
Ben senin aliskin oldugun dilide konusmasini bilirim lan manbee! Burda bayanlara ettigin küfürlerden cesaret alip bana da ayni yöntemi uygulamaya calistin. Lan manbee, ben 6 yasinda Kenan Evrenin darbe yaptigi zaman balkondan silah namlusunu bana yöneldigini gördüm..
Allah'tan baska kimseden korkum yok lan benim... AKP'lilerin hepsi gelse kac adam eder lan manbee?

AK-ITler ve tayfasinin gücü ancak cocuklara ve kadinlara yeter.. kadinlarin gülmesini susturmaya yeter.. Sen bana ISIT denen terröristlerden bahs et..
Bak AKP ve Necdet Pasa, hastir lan ordan Necdet Özel'den adama pasa mi olurmus! Pasa dedigin adam karizmatik olur, yürekli olur, devletten maas oluyor diye kendini memur olarak görmez.. Memur Özel'in ordusu altina siciyor I$ID'e karsi.. Ama PKK'lilar I$ID CI$ID yapiyorlar...

Neler yazmak istiyorum neler ama, sana söz hakki taniyim ondan sonra devam ederiz...
bak erdal sen burada aile fertlerinle konusmuyorsun onun icin lanli konusmayi birak.

ben hic bir zaman bir irka, dine, mezhebe veya kültüre küfür etmemisimdir.

benim burada sirf sana orospucocugu dedigimi bilirim. onun aciklamasinida defalarca getirdim.

sen defalarca korkudan bana gelemedigin icin ben senin yanina geleyimde bu isi bitirelim dedigimde senden adres istemistim.

sen bana adres verdin ama ben o adres yanlistir bana telefonunuda ver dedim.

sen benim sirket o adreste gelirsen bulursun dedin ve telefonunu bir türlü vermek istemedin.

ben hala inanmadigim icin sen o adres yanlissa orospucocuguyum dedin.

aklimdan hic gecmezdi biri kendisine orospucocugu deyip kendi annesini burada bu hallere sokacagini. onun icin verdigin adrese geldim. karsimda bir alis veris merkezi buldum ve gözlerime inanamadim. danismaya gidip burada insaat sirketi varmis oraya gidecektim dedigimde kiz gülümsedi. yok öyle bir yer dedi.

ben starbucksin terasinda bir kahvemi ictim ve döndüm.

burada senin orospucocuklugunu ilan ettigimde sen itiraf etmistin yanlis adresi verdigini. bana niye beni aramadin 2 dakikada gelirdim dedin. evlat numara vermedinki ariyayim dedim. mail gönderseydim 10 dakkada orada olurdum dedin ve ben yine evlat mail bile vermedim deyince sen vaybee foruma yazsaydin 15 dakkada orada olurdum dedin.

bak erdal bu olayda önemli olan senin yanlis adres vermendi ve buna tüm vaybee üyeleri sahit oldu. ben bu nedenle sana orospucocugu diye hitap ediyordum. baskada benden küfür duyan yoktur burada!!!!

sen bu durumda kendini orospucocugu ilan etmis oldugun icin o.c. erdal olarak taniniyorsun burada!!!