Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.01.2016, 23:44
Benutzerbild von AdaletBey
AdaletBey AdaletBey ist offline
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __KAAN__ Beitrag anzeigen
La yavşak gördüm ama senin gibisini hiç görmedim inan ki.
Sırf kendini bu durumdan kurtarmak için,bin bir türlü yola başvuruyorsun.
Hatta sana karşı kadınların tehdidi çoğalınca kayboluyor,tekrar başka bir nick arkasına sığınıp buraya geliyorsun.Aslında acınacak haldesin,zavallısın.Zavallı ve asosyal biri olduğundan,aşağılık duygunu bastırmak için,burada insanlarla uğraşıyorsun.
Hani politik bir duşun olsa yine neyse,o da yok.
Tipik yalakalar gibi salatalık kimin elindeyse tuz yetiştirip,kendine bir yaşam alanı oluşturmaya çalışıyorsun.
Senin gibileri çok gördüm ben.
Zavallı nevrotik kişiliğin,bedenin toprağa karışana dek,provakatif eylemlerine devam edecek biliyorum.
Fırsat bulduğun an en yakınındakileri bile kendi aşağılık duyguna kurban edersin.
Sen önce erkek olup olmadığını sorgula,sonra gel ahkam kes.
Yazık, acıdım ben sana şimdi diycem ama,sen şimdide sapık tecavüzcüler gibi,mağdura yatıyorsun,onu da biliyorum.
İki aylık süre hala geçerli,bu zavallı kadınları tehdite benzemez.O kadar alçaksın ki,sosyal yaşamında zorluklar çeken ve burada kendine arkadaş çevresi oluşturmaya çalışan,sıradan fakir kadınları bile tehdit edebilecek seviyeye düşüyorsun.
Sadistleşip kadınların onurlarıyla oynuyor ve yine mağdura yatıyorsun.
Sen yat kalk dua et,ben ve benim gibi halkın yanında olanlar,sana çok tolerans tanıdılar.Bu son şansın,iki ay içinde ya beni bulacak ve şu kopya tehdidini yerine getireceksin,yada buradan çekip gideceksin.Benim asabımla fazla oynama,sen geçen zamanlarda ne olduğunu,hangi çevrede olduğunu açığa çıkardın zaten.Sadece bir isim vermen,senin nerde olduğunu gösterdi.Gerisini sen düşün artık.Bak lutfedip cevap verdim,aklın varsa burada şansın olduğunu görür ve kullanırsın,aklın yoksada ''Su testisi su yolunda kırılır''Ata sözü üzerinde,çözümleme yaparsın.......
yazdiklarini sonuna kadar bile okumadim.

bu sana ders olsun bir daha kimseyi tehdit etme.

edersen bu sekilde herkesin önünde rezil olursun.