Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.04.2015, 18:52
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen T9'a hitaben;

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
14 gün sonra seni öldürecegim diyen sensin.

bende sana burada söylüyorumki senin tek yapacagin dayak yemektir.

hatta dayaktan sonra resmini cekip burada paylasacagim
Yiğit, nasibiyle yaşar ya da ölür (!). Mukaderratımızda dayak yemek varsa onu da yeriz, diyorum ya Allah kime avantaj verirse artık. 14 gün sonra bekleyeceğim seni Sabiha Gökçen havalimanında, biliyorum gelmeyeceksin ama gene de bekleyeceğim. Sen beni döv de, bırak dayak yerken ki resimlerimi yayınlaman eksik kalsın (!). Böyle fantazilerle uğraşma, kimseye bir şey ispat etmek zorunda değilsin. Ben buradan yazmak zorunda kalıyorum seninle olan özel hesabımı, çünkü mecbur ediyorsun çünkü açık değilsin çünkü çekiniyorsun, sanal olarak gördüğün bir şeyin reel hayatına mal olmasına (!). Birine dayak atmak, ya da birini öldürmekte matah birşey değil aslında. Maharet bunu hangi haklı sebeplerle yaptığın? Bunu yaparken ne kadar vicdanın temiz, ne kadar adilsin (!) bu önemlidir. Beni bekleyen bir ağaç bile yok, ölsem arkamdan ağlayanım da yok ondan dolayı yek ve tek geleceğim. Zaten kahpelik ve kalleşlikte arama çünkü mayamda yok. İş yeter ki orada o gün bana dayak atmak olsun derdin, diyorum ya Kenan ister sen bana dayak at, ister ben seni öldürmek isteyeyim ( keza birini yaşatmaya çalışmak ta öldürmeye çalışmakta şans ve nasip işidir bir kesinliği yoktur) her halukarda deşifrenin kralı olacaksın o gün. İş yeter ki o gün gelsin, resim çektirmek eksik kalsın.