Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 04.03.2015, 19:55
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Otobüste vahsice yakilarak öldürülen Serap Eser'i Türk devlet yapisi öldürdü

Evet arkadaslar, Türkiye cumhuriyetinin devlet yöneticilerinin barbarligini olabildiginde sizlere aktarmaya calisiyorum.

Birbirine giren karanlik ve eli kanli devlet yetkilileri zaman zaman, öfkeyle kalkip yaptiklari cirkinlikleri söylemekten cekinmiyo. Aslinda bu sekil, bu tarz devletin karakutusu olan bi ton insan var ve zaman zaman bu insanlar cikip yaptiklari bu kalleslikleri dillendirdiler.. Esref Bitlis, Turgut Özal, Cüneyt Carkin, Abdulkadir Aygan ve simdi de idris Naim Sahin!

UYANIN BE OLM!
"Bizler, yigitligiyle meshur halkiz ve mazlumun her dönem yaninda olaniz"

MIT ve Mit'in tetikcilerinin vahsice cinayetler isledigini, kadinlara ve kizlara sapikca tecavüzler etmelerini gündeme tasimaya calistim. Biz devrimciler, solcular bu vahset destekciligini farkinda olmadan yaptiginizi bildigimiz icin sizleri her anlamda uyarmaya calisiyorum.

Mevcut türk devlet yapisi, sadece ermeni, alevi veya kürt katliamlari yapmiyor. Kendi askerlerini ne idugu belirsiz savaslara yollayip ölümlere terkediyor, basiretsiz yöneticilik yaparak onlarca masum türklerin de ölümüne neden oluyo. uyanin artik lütfen, ülke yönetimi ve memleket sevdasi ayri seylerdir.

KALLESLIGIN YÖRESEL AHLAGIMIZDA YERI YOK!
"devlet mekanizmasinda yer edinmeye calisan, tetikci, bak öldürdüm vatan icincileri sktir edin!"

Baslarina kursun sikilmis bebekler, tecavüz edilerek öldürülmüs kadinlar, asit kuyularinda feci sekilde yakilarak öldürülen insanlar ve bu yüzbinlerin tanesi olan Serap olayi.. Evet serap olayi ciddi anlamda sosyal medya ve toplum psikolojisinde yer edinen olaylardan birisi. Türk halki bu olayi Kürtler yapti diyerek toplumsal kin ve öfke yüklendiler ve kürtlerden hep nefret edildi. Oysa olayi yapan da Türk, destekleyen de Türk develti. Bakin arkadaslar bu tür olaylara bu tarz katliamlara ve kardeslik olgusunu dolayli tahris eden carpitmatik girisimlere kendimizi kaptirmayalim. yalani ve yanlisi ayirt edebilecek kadar kafasi calisan insanlariz ve Mevcut Türkiye devlet yapisini sktir edip, yerine HDP veya diger sol örgütlerinin öngördügü devlet yapisini yani tabandan tepeye yönetilen bir devlet yapisini destekleyelim..

Tüm haklilar, dogrular ve cesaretlerin merkezi ayni zamanda ezilen, haksizliga ugrayan ve her dönem katledilmislerin partisi HDP size güzel bir alternatif sunuyo o yüzden HDP'ye oy verip Serap'in katillerinden hesap sorun bu devlet yapisina ve kalleslige ve katliama tek ciglik atabilecek örgütlenme maalesef HDP!

'Liseli Serap'ı PKK değil MİT öldürdü'
http://www.radikal.com.tr/turkiye/li...eminde-1278502
İdris Naim Şahin: Serap'ı öldüren molotofu MİT'çi attı
http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/s..._ci_atti.html#

Geändert von uno (04.03.2015 um 19:58 Uhr).