Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 15.10.2006, 16:42
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Nede olsa iki gün Gazetelerin bir kıs,

mını okudun ve nihayet gaza gelip bir şeyler yazmaya kalkıştın Enis efendi. O okuduğun gazete yazarları her zaman demokrat yazarların düşmanlığını yapmışlardırlar ve yapmayada devam edeceklerdirler. Bu durum beni aslında hiç üzmüyor, çünkü bu tür beyinlerin dünyadan neden kopuk olduklarını neden dünya tarafından sevilmediklerini, neden çağdaş dünya tarafından bir tek ödül verilmediğinin gerçeğini ortaya çıkarıyor.

Bu tür çevrenin içinde at oynatmak istiyorsun Enis efendi ama yaranamıyorsun, Bak Magnum tabanca yukarıda yine Turancılığını ortaya döktürmüş, onun ağabeyleri 70 li yıllarda İstanbul Site öğrenci yurdunda sabahlara kadar kurta benzemek için seslerinin en son perdesine kadar ulurlardılar(aşk olsun abartmadan yazmaktayım bu böyleydi) ne Kurt olabildiler, nede çağdaş bir insan, o zümrede, o çevrede, o ideolojide insan olmak yasaktır, utanç vericidir. Biraz kıpırdarsanda düne kadar dost ve can yoldaşı dediklerin tarafından vurulabilirsinde. Şimdi Magnum gibi bu işlerin kurnazı ve tecrübelisi varken Enis Kaya efendi seni neyapsınlar allah aşkına.

Orhan Pamuk aslında Ermeni dölüdür ben bunu çok ciddi bir yerden öğrendim elimde belgeler var o yazar geçinen müsvedde adam aslında Ermeni ajanıdır diye bar, bar bağırsan seni ne yapsınlar Enis Kaya çıtı kırık bir Türkçen ile O büyük Türkçü Türklerin arasında(emin olun o çevrenin hiç biride dört kuşak Anadolulu değildirler, hepsi devşirme, döndürme göçmendirler.

Şimdi hiç bir Utanç duymadan hem Nobeli, hem Nobel kurumunu, hem Nobeli verenleri, hem nobeli alanı aşağılamakta, kendini adam yerine koymaktasın. Yukarıda değindiğim gibi sen ne Yobazın, ne gericinin, ne radikal milliyetçinin Orjinalisin, olamadığın içinde sane bir paye ve kariyer vermez o taraf, yalnızca eniklik payesi verir.

Peki Nobel komitesi orjinali varken neden Türkiye kökenli bir Türk yazarına Ermeniler için bu nobeli versin??? Orjinal Ermeni yazarları tüm dünyada varken çok beyinli Enis KAYA hazretleri!!!!!!!!!!