Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 20.12.2016, 01:03
___EZEL___

Standard Sen geri zekalımısın Lara?

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Kahbelik bunlarin damarlarinda akan kaninda var O.cocugunun
Laflara bakin Kurdo'da annanin kumalarimi ögretti sana bu laflari Kiro???Cok kültürü deyil cok karili bir aileden geldiginden dili cevik Göt kiviranin..Elnusra militanlarina hizmette kusur etmedigin beli o kivrak g.ötünü iyi gecirmi$ler kac kere diktirin kim bilir..diktirecek birini ariyorsan elini g.ötüne üzerine gezdir forum forum yirtiniyorsun onlar icin ,yirtina yirtina yirtilicak yerin kalmadi le$...PKK zanliis agzini geleni yazicak kar$ilik alinci bel alti Lan $erefsiz Terörist kani bozuk dunyada sizler kadar rezil kepaze alcak sinsi insan varmi ,i$in icinden cikamayinci giy fistanin kivir...o cocugu sana bir soru sordum...Laflara bak Kahpede Imam nikahiymi$ lanetli aile ya$antini bizlere mal etme 9 kumali annana sor hankisine devlet nikahi kiymi$

benim vatanimda belli,irkimda belli,Atam da belli?

Atan kim senin?
Yurdun neresi???
Daha geçenlerde cevap verdim bir soruna.Tğrkler 900 küsür yıldır anadoluda,kürtler 4 bin yıldan fazla anadoluda bizler ise 14 bin yıllık geçmişe sahibiz,bunun nersini anlamadın.Kafan hep bacak arasına çalıştığı için,hakaret ve küfürden başka şeyler girmiyor o beyne sanırım.Hayır anlamadığım birşey var,ailende böyle mi,birbirlerinize karşı hep küfürlümü konuşursunuz....Ben senin derdini biliyorum kızım yemezler,o şarkı eskidi artık.Senin benim nazarımda zerre kadar ederin yok...