Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.12.2016, 23:51
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard SEn nasil bi adet o.Cocugusun entel CoKiro???

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Hayatınız,bakış açınız,yaptıklarınız ve yapacaklarınız anca belden aşağı ve hakaret.Üç kelimeyi yan yana getirip doğru dürüst bir türkçe bile kullanamıyorsunuz.Sizin gibi aşağılık yaratıkları ciddiye aldığım için yazmıyorum,sizin yazdığınız savsataları deşifre etmek ve teşhir etmek için yazıyorum.Suriyede kaybeden gericiliğin tasası sanki bunlara düşmüş.Bunlar yazdığı zaman sanırsınız ki,türkiye savaşa girmiş kaybetmiş,bunlarda psikolojik destek veriyor.İşid ve El nusra militanlarına anca bedenlerinizle teselli verirsiniz.Bu da sizler için zor olmasa gerek,bir imam nikahı 3 kere boş,sonra bir imam nikahı daha.Hallaç pamuğuna çevirirler sizi diyicem ama bu işidçiler pedofil oldukları için size kimse bakmaz.Yaten bakılacak yüzde yoktur sizde.Bol bol astar değiştirmenizden belli....
Kahbelik bunlarin damarlarinda akan kaninda var O.cocugunun
Laflara bakin Kurdo'da annanin kumalarimi ögretti sana bu laflari Kiro???Cok kültürü deyil cok karili bir aileden geldiginden dili cevik Göt kiviranin..Elnusra militanlarina hizmette kusur etmedigin beli o kivrak g.ötünü iyi gecirmi$ler kac kere diktirin kim bilir..diktirecek birini ariyorsan elini g.ötüne üzerine gezdir forum forum yirtiniyorsun onlar icin ,yirtina yirtina yirtilicak yerin kalmadi le$...PKK zanliis agzini geleni yazicak kar$ilik alinci bel alti Lan $erefsiz Terörist kani bozuk dunyada sizler kadar rezil kepaze alcak sinsi insan varmi ,i$in icinden cikamayinci giy fistanin kivir...o cocugu sana bir soru sordum...Laflara bak Kahpede Imam nikahiymi$ lanetli aile ya$antini bizlere mal etme 9 kumali annana sor hankisine devlet nikahi kiymi$

benim vatanimda belli,irkimda belli,Atam da belli?

Atan kim senin?
Yurdun neresi???

Geändert von Lara__ (19.12.2016 um 00:17 Uhr).