Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.12.2016, 01:42
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Basit kişilikler görmek istiyorsanız,bu lara nın politik yaklaşımlarına bakın yeter.Sözde kemalist,özde ise yobaz destekçisi.Sizler hala anlayamadınız suriyede ki durumu tabi? Emperyalistler,Akabe ve faşist türk devleti,suriyede;işid,el nusra ile katliamlarını daha vazla yapamadığı için türkiyeli yobazlar,sanki bir yerlerine birşey batmış gibi zıplayıp,ortalığı velveleye veriyorlar.Ne kadar ilginç değil mi seninde bunlarla aynı kulvarda yüzmen?Hemde arada kolasına ilaç atarak tecavüz ettiğini söyleyen biri ile yanı fikirdesiniz.Çok ilginç diyicem ama,hepiniz birbirinizden farkı yok,al birini vur öbürüne.....Irak ne alakaysa?Türkler 1000 yıldır anadoluda,kürtler 4 bin yıl,bizler 14 bin yıldır buradayız.Kimi kimin ülkesinden kovuyorsun sen densiz.Sen hayatında türkiye için birşey mi yaptın,forum malı.Hayatında türkiyenin tatil bölgelerinden başka bir yerini bilmez.Akşama kadar nette o chat senin bu chat benim dolaşır.Kalkıp buradan da alçakça saldırır....Sizi ciddiye bile almamalı,hepinizin toplamı,ülkesi için mücadele veren bir suriyeli çocuk bile olamaz.Onun seviyesine bile ulaşamazsınız....

Yok burda senden baska bir$ey anlayan yok zaten .Bravo sana! cok dogru bir tesbit ben Türkiyenin deyil Dünyanin en güzel tatil yerlerinde gezerken sen bulundugun o 40 m yerde döner cevirmeye sogan dogramya mahkumsun..Ben Türkiyenin en güzel yerlerinde günlerimi geciriken ,sen Türk topragina adimi atamaycaksin.A$alik Kompleksini dengelemek icin bu ve benzer forumlarda mazlum edebiyatini tekrarlayrak demokrasi altinda insanlari birbirine ki$kirtarak kendini e$itlemeye calismakla yetineceksin..Dagda abilerine G.ötünü uzatirken mi ögrendin siyaset yapmayi?

Evet Kemalistim sonuna kadar..en azindan köküm belli,yurdum belli,Atam belli..
SEnin Atan kim?yurdun neresi?

Babasinin sekizinci karisinin dokuzuncu oglu Ezel, fa$istligi ,irkci nefreti aile yapisadan ileri geliyor,aile ya$antisinin yarattigi eziklik asalik kompleksi. Kürt analariniz karilariniz ellerine Silah alip daglara cikicagina kocamin neden tek esi deyilim,neden kizimi okula göndermyiorum diye sorgulasaydi....Türkiye ve Dünya ceset ve lahn kokusundan olu$an o pis kokunuza katlanmak zorunda kalmazdi..$imdi defol git yaptigin en iyi $eyi yap soganini dogra marulunu yika...

Geändert von Lara__ (18.12.2016 um 01:51 Uhr).