Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.04.2015, 16:31
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen Tatar kızına hitaben;

[quote=NurBanu;2113368]ITilmis (=t9) ve kakilmis (=feyzo),

bu ikiliyi burda bilmeyen yok,
senin tirnaginin ucu bile olamaz bunlar. Sakin ol ve bunlarin yazdiklarina ve söylediklerine inanma.

ITilmis cocuklu bir delikariyi kullanacak kadar aciz.

o kizla ilgili bölümleri sil, bunu senden bir bayan olarak rica ediyorum.[/QUOTE

Tüm konuşma kayıtlarını sildim Tatar kızı. Zaten tüm diyaloglarda onun adı geçiyordu. Ben onu çok sevdim pişman da değilim, çünkü sevgiyle işim de olmamıştı. Dünyanın en kötü insnaı da olsa (!) o benim kalbimin bir köşesinde kalacak. Ama şunu gördüm, KIVIRANLARI, YALANCILARI en önemlisi İNSAN kılığında gezen OROSPUEVLATLARINI, kendi haline bakmayan ama iş ÇÖPÇATANLIĞA, MUHABBET TELLALLIĞINA vardığında uzman kesilen kişileri (!) Haklısın Tatar kızı, beş paralık insnaların seviyesine düşmemek gerekli. Bunlar hayatı sosyal paylaşım sitelerinde paylaştıkları sözde (!) erdem, insanlık vesair kavramlarla kandırmaya çalışanlar. Ama zerre maneviyat yok, YÜREK desen sıfır. ACİZ PEZEVENKLER, insanım diye geçiniyorlar...Allahtan dem vurup türlü Allahsızlığı yapanlar. Tamam ricanı kırmadım ama en önemlisi benim bu Allahsıza düşmanlığımın baş sebebi olan kişi için yaptım bunu...3 mayısta gelmeyeceğini adım gibi biliyorum bu PEZEVENGİN (!)