Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 22.04.2015, 14:32
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
büllo bana yazdigi küfürlere cevap vermem dogal degilmi?

üstelik rahmetli olmus manbee'yi savunmakta insanlik görevim.

ben laraya hakaret veya küfür yazmiyorum. o bir yandan anne, baba ve diger aile fertlerime küfür ederken ben medeni sekilde onun hatalarini sayiyorum.

gelelim manbee olayina. chatteki tüm üyeler kimin kime tekmeyi attigini iyi biliyor. manbee onunla fingirdesirken iki ayri bayanla beraberdi. hatta telefon görüsmelerini oradaki bayanlara dinletiyordu.

manbee bunlara tekmeyi atiyorki senin gibilerinede disi kalsin. büllo size tanismayi tavsiye ederim. ama emin olki manbee gibi ilk görüsmede otele götüremeyeceksin.

üstelik manbee efendiye inanmiyorsan bir bekaret testi yaptirki kendin icin emin ol.

ps. dombili kendinden cok emindin. simdi bize göster kendi yetenegini. mal gucken ob manbee schneller abschleppen kann oder du

Küfür ve hakaretli saldirgan tavrina gectigine göre bir seyler senin canina bayagi sIkIyor.
Ama buna gerek yok. Ben hakki ve magduru savunurum. Bizim Afsar Türkmen geleneklerinde, Dadaloglu'ndan tut, Körogluna kadar biz bu Türk örf ve adetlerini sonuna kadar canimizla bile savunuruz gerekirse.

Senin Lara'ya bana bekaret testi yaptir demeni yadigirgiyorum. Ben bir insanin namusunun iki bacak arasinda oldugunu degil kafasinda oldugunu düsünüyorum.
Lara kendince kendini savunuyor. O'nun sana öfkeli davranislari hakli da olsa, küfürü ben genelde yadirgiyorum.
Ondan senin kendinden degil, ama annenden, babandan, ailenden, esinden, kizkardeslerinden vs. özür dilemistim. Bunun ne kadar dogru oldugunu o zamanda biliyordum ama simdi daha cok görüyorum.

Benim kadina bakis acim bundan ibaret. Ama oraya gelesiye kadar. Benim gönlümde baska birisi var gardas. O da burda degil. Gönlüm en ic yerindedir.

Bir yigide bir yar yeter
Iki seven deli olmaz mi

demisti zamaninda Karac'oglan..

Zaman degisir ama asklar degisir mi? Yillar sonra bizde böyle diyecegiz degil mi demisti rahmetli Baris (Kara)Manco..

Benim ne Lara ile ne de NerimanBanu ile ne baska bir bayanla burda bir ilgim var. Eger ögrenmek istedigin sey buysa. Icin rahat olsun gardas

Fazla da öfkeli olma gurban , burasi bir forum. Hava da güzel, hayatin ve günün keyfini cikar biraz..

Sevelim sevilelim bu dünya kimseye kalmaz demisti Yunus Emre gardas.

Geändert von seyrangah (22.04.2015 um 14:41 Uhr).