Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 02.07.2009, 08:35
babaeskili

Standard

cinayet83 demiski;

Dincilerin cogu da telaslanmisti. Bazilarinin söyledigine göre "Bilim adamlari Allah´in var olmadigini ispatlamak icin bu deneyi yapiyor" denilmisti.

eger bu deneyde bi art niyet varsa, ki sanmiyorum, en azindan bu deneyi yapanlar böyle bi art niyet icersinde degildirler, nede olsa bilim adamlari, akilli insanlar yani..

akli selim her insan, bur evrenin bir hakimi oldugunu bilir. hele hele'ki bilim adamlari bu hususta bu gercekte bulusurlar ve Allah'in varligini kabul ederler.

diger bilim adamlarina kanmayin. onlar farkli bir zihniyete hizmet ediyolar. isleri gücleri kafa karistirmak.

bilim adamlarinin yani sira bide hocalarimiz var. ben bunlara kisaca göt lalesi diyorum.

kimmis bu göt lalaleri?
baslica olarak yasar nuri öztürk ve zekeriyya beyaz'i taniyoruz.

göt lalelerinin özellikleri:
kafa karistirirlar, seytanin avukatidirlar, nabza göre serbet verirler, 3 dogru kelam edip ardindan 1 yanlis söylemde bulunurlar, sende diger 3ünü dogru söyledigi icin acaba bu en son söyledigininde bir dogruluk payi varmi dersin?! bilmiyorsan inanirsin, biliyorsan kapa ceneni be deyyus dersin, yarim biliyosan kafan karisir, arastirmaya kalkarsin..

göt lalelerinden nasil kurtuluruz?
göt laleleri dübürümüzün hemen kenarinda biter ve kasinti yaparlar. onlardan kurtulmak icin en kolay cözüm, onlari sicip kurtulmaktir efendim! sictiktan sonra klozeti cekip, fosetpik cukuruna daha kolay ulasmalarini saglamak gerekir, asil yerleri orasidir!!

Geändert von babaeskili (02.07.2009 um 08:42 Uhr).