Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 04.05.2010, 14:46
Benutzerbild von NadirKacan
NadirKacan NadirKacan ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von meyse Beitrag anzeigen
ona bakarsan gelmis gecmis tüm devlet adaminda "tecavüzcülük" vardi,
falanca kisi dört dörtlüktü diyebildigin biri varmi, merak ediyorum

simdi en azindan millet rahat yasiyor, eskiye nazaran tabi
bunun altini ciziyorum ESKI HÜKÜMETLERE NAZARAN

aman tartisma cikmasin,
velhasil: 1 Mayis 2010 güzel gecti
meyse hanim
kesinlikle yanlis anlasilmasin, olay burda tarisma cikarmak degil zaten.
dedigin dogru, dörtdörtlük diyebilecegimiz kimsecikler de yoktu.
catismali 'bir mayis' olmasini da kimse istemiyor zaten. bunda hemfikiriz.

ama aydin insanlar olarak gözümüzü de kapatmayalim türkiyede olan bitenlere.
türkiye deyince sadece tatilde babamizin yazliginda mangal yaparken gördügümüz günes batislari aklimiza gelmesin. sadece istanbul bebek'de yasayanlari, ve aski memnu'da gördügünüz köskler, magazin programlarinda gördügünüz barlar ve gece hayati akliniza gelmesin. ahhh istanbul avrupanin bir cok sehrinden daha modern, kizlar mini etekli geziyor, erkekler homosexuell takiliyor...biz cok ileri bir ülkeyiz imajini yaatabilir bazilarinizda. ama söyle bir gercek var, onu da lütfen gözardi etmemek lazim. entelektuel kisim hapishanelerde sebebsiz yere tutklaniyor, hukuk sistemi alt üst ediliyor. cifte standart hukuk ve yargilama gündemde.
tabiki burda yasiyorsunuz, amaaan bana ne...ben tatilde gene 3 hafta bodruma gidip göbek atarim dersiniz, ve plajda üstümü acarim, kimse bana laf atamaz dersiniz, bu da sizin hakkiniz. ama lütfen gözünüzü yummayin bazi seylere. hersey hep göründügü gibi degildir demek istiyorum sadece.
bardagi hep yarim dolu görenlerdensin dersin sen simdi..yanlis...bence bardak coktan beri catlak ve icinde su kalmadi.

saygilarimla