Thema: Annem
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 05.06.2015, 15:56
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Muss ich dich jetzt aufklären was ein Gentleman ist? ;-)

Kalkavukluk, hm? Benim yaptıklarımı sen anlamana gerek yok. Adam olan her gelene hesap vermez.

Kendini haklı çıkartmak için kurşunun tek bu kadar mı?

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
senin icin mesele efendilik mi ?

efendilik sence , sana yapilan bütün saygisizliga , bel alti küfürlere ve hatta anneyin Orospuluguna kadar giderse, ben kendi efendiligimi, ayaklarimin altina almasinida bilirim.

bizim alnimiz acik ! bu bir

ikincisi kendimize yapilan sözlere efendice cevap veririz bu iki

ücüncüsü ise eger ki olurda haddini bilmez benim anama veya aileme laf edecek olursa, onun duymasi gereken cevabi biz efendiligimizi bozmadan yine inceden veririz.

senin gibi dalkuvukculuk yapip ben burda kisileri ne savunurum nede bir baskasinin beni savunmasini beklerim.

adam olmak anasina bacisina küfür ettirmek se , sen o bildiklerin kisilerle istedigin gibi bel alti veya üstü anlas.

ben yine söylüyorum, o kisilerin kavgasina girmemedigim nedeni, konunun buraya gelebilecegini önceden sezmem di!

yinede benim ismim konuda ele alinirsa ve benden bir yorum gelmedigi icin , bana laf atilmissa, bende cevaben verilecek cevabi verdim.

sonuc ortada, algilamak ve anlamak ta zorluk ceken insanlar, söylenen hic bir seyi anlamadan, küfürler etmislerdir.

oysa ben , kendi aralarinda yapiklari konusma itibari ile, konuya girmeyecegimi, anladiklari dilden sadece belirttim.

uzun lafin kisasi, sen adam ol, o saygideger kiz arkadaslarin veya nickli insanlarin yazdiklarina bir göz at.

ayni kelimeleri simdi, ben senin hakkinda kullandim say, ve simdi efendi olmaya calis.

basarirsan eger sen, benden daha genissin timi bey.

adamlik , kendisine düpedüz küfr ettirirken , mesut ve mutlu olmak degildir.

umarim anlarsin !

PS: bak asagilarda ve bütün konularda senin arkadaslarin birbirine nasil hitap ediyorlar !!

senden ricam bu davranis sekline de bir yorum getirmen....

adam olan düsüncesini acikca söyleyendir !
 (\___ )=='-'
  \ .   ) )
   \ `-' /    
~'`~'`~'`~'`~
Der Mensch glaubt, weil er zum Wissen zu blöd ist!

Dieter Nuhr