Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 04.04.2015, 17:10
Benutzerbild von Denizrocky
Denizrocky Denizrocky ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
Zitat von canan2015 Beitrag anzeigen
Merhaba Oguzhan_

bende iyiyim tesekkürler. Dalga gecer gibi cevap veriyorsun. sana nasil oldugunu sormam itici mi geldi?
bir bayan bayanlara bir yazi birakmis, bunun üzerine senin saldirina ugruyor. bence durum acikca ortada. o bayan yaziyi BAYANLARA birakmis. sen bir bey olarak, bu yaziya karistigina göre, bu tek birsey gösterir. sen o bayana asiksin, simdi elinden geleni yapiyorsun, sirf o bayani kötüliyesin diye. benim feyzade ile hic bir baglantim yok.
baska yerlerdede saldiriya ugramis onu gördüm. ama ona saldiran kisilerde hep ayni kisiler. yani surda 2-3 kisi ona kizgin, simdide - ayni senin gibi - herkesi ona karsi kiskirtmaya calisiyorlar.
o kinadigin yazilari istersen sen önce bir oku.
sen bir erkek olarak, nasil bir bayana karsi bu kadar hakaret edebilirsin? bu sadece tek bir seyi gösterir, bu sadece senin o bayana asik oldugunu, ve o yüzden ona kizgin oldugunu gösterir. feyzade seni istemiyorsa, ona bu kadar saldirmaya hakkin yok. baska bir bayan seni istemiyorsa, onada saldirma.
ve tekrar ediyorum, lütfen bana yazma. cok aggressiv ve öfkeli birisin. bugün feyzadeye saldirdigin gibi, yarin öbür gün banada saldiririsin, sadece seni onaylamadim diye.

senin gibi kavgacilar bana cok itici geliyor. lütfen beni kavgalarina bulastirma, ve beni iftiralarina karistirma.

Saygilar
Canan
LAN BU KARI TAM SIYIRMIS ARKADASLAR!!!!! KIZIM SEN ACAYIP HASTA BIRISIN HA

CANAN = FEYZADE