Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 30.07.2014, 16:01
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
BENCE AK PARTI NIN DAGILMASINA NEDEN OLABILECEK TEK BIR YOL;

RTE NIN CUMHURBASKANI SECILMESIYLE, DOGRUDAN PARTININ GÜCÜNÜN AZALMASI HESAPLARI PESINDE KOSAN , VE BUNA OYNAYAN CHP VE MHP nin,
EKMEK AMCAYI , cumhurbaskani adayi göstermesiyle, aslinda bütün, chp ve mhp kanadinin nekadar cok TAYYIBIN AKTIF siyasetten cikmasini istemelerinden kaynaklandigini görebiliyoruz !

YANI HIC BIR SEKILDE ARASTIRMA YAPMAYA GEREK BILE BIRAKMAYAN CHPMHP, BU DURUMU GIZLEMEK , YAPTIKLARI VEYA DÜSÜNCELERININ PLANLARININ ANLASILMAMASI , HESABIYLA, BU GIBI SONUC VERILERINI GÖSTERMEK ZORUNDALAR !

TABIIII TABIIII BIZDE YEDIK !

CHP LIDERI CIKSIN, CUMHURBASKANLIGINA SU SEKILDE KARAKTERI SEREFI HAYSIYETI OLAN YAKISIR DESIN, SONRADA GETIRSIN BIR EKMEK KOYSUN MASAYA, BENDE BU ADAMDAKI SIFATLARIN HIC BIRISI YOK DERCESINE , KENDINI , KENDI DILI ILE FISLESIN, SONRADA GELSIN , EKMEK ICIN OY ISTESIN !

BU ADAMIN KAFASINI TIPISLAYAN HIC BIR ADAM YOK YA CHP DE , ONA YANIYORUM!

CHP NIN NEYDI GÜNAHIM DIYE SORGULAMASINA ; BU BASARISIZLIKLARINI BASKA YERDE ARAMALARINA GEREK YOK !

EKMEK AMCA , SON BÜYÜK SATRANC OYUNUNDA FEDA EDILEN ILK MARABA

OYUNUN SIMDILIK DAHA BASINDAYIZ, SIMDI CHP NIN GERCEK ZAKASINI GÖRMEK ICIN , RTE nin KESIN KAZANACAGI CUMHURBASKANLIGINDAN SONRA, CHPMHP NIN ATACAKLARI IKINCI ADIMI MERAK EDIYORUM!

bunu bende bir ara düsündüm.

muhalefetin gercekten ekmeleddini aday göstermesi ya büyük bir oyun yada büyük bir aptallik.

büyük oyun olsada ak parti erdoganin yönettigi parti degil. ak parti sadece parti ici disiplini cok iyi uyguluyor.

parti icinde bir cok tartismalara ve karsi görüslere sahit oldum. ama bunlar disariya yansimiyor. her sey dört duvar arasinda konusulup ve anlasiliyor. orada alinan karari parti uyguluyor.

diger partiler gibi tek adam partisi olmadigi icin ak parti erdogandan sonrada cok güclü bicimde yoluna devam edecek.

durduk yere aklima bir cok basbakanlik yapacak potansiyeli olan isim aklima geliyor. abdullah gül, ahmet davutoglu, binali yildirim, ali babacan, bülent arinc, taner yildiz, besir atalay, efkan ala, ömer celik, mehmet simsek, mehmet ali sahin, hüseyin celik ve daha bir cok isim.

belkide ak parti disaridan bir basbakan adayi gösterir. sahsen hakan fidan'i basbakan olarak görmek isterim.

merak etme salih kardes, ak parti istikrarli yoluna devam edecek. 2023 hedefimizi sasirmadan takip edecegiz.

ak parti'den daha iyi bir parti gelene kadar halkin cogunlugu ak partiye oy vermeye devam edecektir. evet insallah bir gün daha iyi bir parti gelirse bizde ona veririz oyumuzu. ama chpmhp alternatifin a'si bile olamiyor.