Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 16.12.2016, 23:49
___EZEL___

Standard Basit kişilik;

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
5 *Haww Hawww hawww hawwww
5*gulu gullu gullu gullu gulgulu

Oynama $ikdim $ikidim ile ayni ciddiyete..))))) zerre kadar ciddiyeti olmayan tamamiyle Provokasyon unsurlu payla$ilmakta

https://youtu.be/pYbC5vQbC8c....

Kuzey irakta kurtulan Kirolarin milli mar$i kendilerinin di$inda ciddiye lan bilen yok...
TC tek bir istiklal mar$i var oda Korkma sönmez bu $afaklarda diye Ba$lar...aksine idda eden türk düsmanidir TC ya$ama hakki yoktur skt olup gidin Iraka,Irana mar$inizi orada anirin ..le$ kokan ölülürenizi birde TC ,topraklarina gömüyorlar sizin...Böyle $erefsizleri TÜRK konsulosluguna $ikayet etmeyen de TC dü$manidir.... Sizin TC bastiginiz her metre haram serefsizler yerin IRAK
Basit kişilikler görmek istiyorsanız,bu lara nın politik yaklaşımlarına bakın yeter.Sözde kemalist,özde ise yobaz destekçisi.Sizler hala anlayamadınız suriyede ki durumu tabi? Emperyalistler,Akabe ve faşist türk devleti,suriyede;işid,el nusra ile katliamlarını daha vazla yapamadığı için türkiyeli yobazlar,sanki bir yerlerine birşey batmış gibi zıplayıp,ortalığı velveleye veriyorlar.Ne kadar ilginç değil mi seninde bunlarla aynı kulvarda yüzmen?Hemde arada kolasına ilaç atarak tecavüz ettiğini söyleyen biri ile yanı fikirdesiniz.Çok ilginç diyicem ama,hepiniz birbirinizden farkı yok,al birini vur öbürüne.....Irak ne alakaysa?Türkler 1000 yıldır anadoluda,kürtler 4 bin yıl,bizler 14 bin yıldır buradayız.Kimi kimin ülkesinden kovuyorsun sen densiz.Sen hayatında türkiye için birşey mi yaptın,forum malı.Hayatında türkiyenin tatil bölgelerinden başka bir yerini bilmez.Akşama kadar nette o chat senin bu chat benim dolaşır.Kalkıp buradan da alçakça saldırır....Sizi ciddiye bile almamalı,hepinizin toplamı,ülkesi için mücadele veren bir suriyeli çocuk bile olamaz.Onun seviyesine bile ulaşamazsınız....