Thema: Fußball
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 15.05.2006, 12:51
Benutzerbild von yellowandred
yellowandred yellowandred ist offline
Neuer Benutzer

Standard sampiyon olduk cok sevindim ama ...

ben bir cimbomlu olarak fenerbahceyi kutluyorum. kadiköyde ki son macda bende almanyadan maca gittim cimbomu desteklemek icin. bize stadda kücük de olsa bi yer ayirdilar. bir gsli olarak o aksam (4-0 yenildigimiz gün) mactaydim iste ve fb lileri giptayla izledim. herseyleriyle bizi sürklase ettiler. o gece kendi kendime söylemistim bundan sonra puan kaybedip yine de elinden kacirsa dahi, benim icin yilin ESAS sampiyonu artik fb dir.
o gece bizleri (4-0) fb stadina gömdüler.Bizi kücük düsürtüler. Fb gsi sürklase etti. Ezdi gecti. Bir ara sonucun 7-0 a gitmesinden korkar olduk. BUNLARI YAZARKEN ICIM SIZLIYOR ANCAK HER YÖNÜYLE SAMPIYONLUGU HAKETTILER.
gs li yöneticiler ve futbolcularin da hic degilse bir süre etraflarda görünmemelerinde yarar var. fb sükrü saracoglu stadini giptayla izledim. neden benim böyle bir yerim yok, neden benim beceriksiz yöneticilerim bu isin altindan kalkamiyorlar, diye kendi kendime homurdandim. fb takiminin oynadigi oyunu giptayla izledim. maci almak icin ciktiklari hemen anlasiliyordu. gs takimikisa sürede yok oldu. dua etsinler ki, 4 yerine 7-8 e yükselen bir skordan kil payi kurtuldular. direkte patlayan, kale cizgisinden cikarilan toplari düsünürseniz mac rahat 8-0 bitebilirdi. sanslari vardi. suclayacak NE HAKEM vardi, ne kötü hava sartlari, kötü sans veya beklenmedik sakatliklar vardi. fb den mükemmel ataklar izledik. iskambil kagindan bir kule gibi yikiliverdi gs. bir sezonda 4 kez karsilastiginiz rakibinize 3 kez yeniliyorsaniz, maalesef susmak zorunda kaliyorsunuz. evet sampiyon olduk yönetim gününü kurtardi ama bu sampiyonluk cimbom icin hayirli gibi gelmiyor bana. bu yönetim ile isimiz zor. ben gercekleri gören bir gs liyim. evet kutlamalari yaparken bunlari untmayalim. bu yönetim gs ayakismiyor. fenerbahcelilere gecmis olsun. üzülmesinler cünkü gercekten onlar sampiyonlugu hak ettiler. onlar icin belki bu daha hayirli oldu.