Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 31.01.2015, 20:21
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

sagol.

rumuz degil gercek ismim salih.

elbette ki her insan kendini burda acik acik sergilemez.
ama benim kimseden cekinecek veya gücenecek bir kisiligim veya yasantim yok.

Allahtan baska kimsenin beni yargilamasina izin vermedigim gibi burdaki arkadaslarin veya userlerin beni tanimalarinda bir sakinca gömüyorum.

zaten bir cok userin burda sadece sanal oldugu icin cok farkli kimliklerle yazdiklarini da biliyorum.

ama ne olursa olsun kim olursa olsun ben her bireyin ve benim vatanimdan olanin kesinlikle barisik olmasini istiyorum.

onun icindir ki her türlü kine karsiyim.

seninde farkli düsündügünü sanmiyorum, insanin fitratinda islam, islamin sartinda baris sevgi ve kardeslik vardir !!

bütün insanligi kayitsiz sartsiz rabbim icin seviyorum.

bu benim !

illaki sen farklisin, ama ben kendi düsüncemin , cok yanlis oldugunu düsünmüyorum.

neyse simdi felsefi konulara girmeden cikiyorum.

selamla kal.

salih

Rumuz DEGIL !

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
Senin ILIMLI biri oldugun yazilarindan belli oluyor, rumuzunun hakkini verdigin bir gercek.
Ama senin gibi burda kac kisi var?

Herkes sen degil ve olamazda, görmüyormusun ihtiraslari ve cikarlari icin neler yaziyorlar,
sende diyorsunki "Herbir arkadasin aklindan ve fikrinden süphem yok"
oysa bende tam tersini düsünüyorum "herkesin akli olabilir ama malesef cogunun fikri yok".

Burda pkk nin ve TC`yi yikmak isteyen diger bölücülerin propagandalari yapiliyor
bunlarla senin tabirinle "saygi ve sevgi icerisinde sohbet etmek" nasil sohbet edilir, bunlar insan dilinden anlar mi?
Bu kisilerle NORMAL SEKILDEKI DIALOG, SEHITLERIMIZE yapilacak en büyük hakaretdir .
Ne demi 4. Halifemiz "Herşeyi affedin ama vatana ihanet edeni asla affetmeyin" (Hz. Ali)

Kalp kirma konusuna gelince,
burda sirf kendini ön plana cikartmak icin yazi yazan sahislarin diger userleri üzerinden kendi reklamlarini yapmaya calismalari ne kadar Dogru?
Böyle bir durumda sessiz kalmak "ERDEMLIK" mi yoksa "ENAYILIK" mi?