Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 31.05.2006, 17:04
Benutzerbild von xbaburx
xbaburx xbaburx ist offline
Neuer Benutzer

Standard Allahın askeri tabiri bu devir için çok

keskin bir tabir.sahsen ben fikirlerimi beyan ettim.Allahın askeriyim die BAS BAS BAGIRAN insanlardan süphe ederim.bu lafı agzına pelenesnk edenlerin dusuncelerinde ya bir samimietsizlik hinlik yada asırı saflık yani akıl eksikliği vardır.yada sinirleri hakkaten bozulmustur.ben bu tabiri kullananların buyuk cogunlugunun sinirleri bozuk kesime dahil oldugunu söyledim.yukarıda tr nin varlıgını NEDEN BASORTUSUNE BORCLU OLDUGUNU kısaca anlattım.sahsi fikrim mi?tarihi gercek.TURKİYE DEMEK İSLAMLASMIS RUMİSTAN DEMEKTİR.yunan medeniyetinin hristiyalıgın en onemli merkezleri burdadır.BURDAYDI.NE OLDU?TR İSLAMLAŞTI.bu rası hristiyanlıgın en onemli merkezlerinden birisiyken TURKİYE OLDU.avrupada cizilen tum tr resimlerinde kadınların hepsi CARSAFLIDIR.aklı olmayanlar bundan utanc duyarlar hatta igrenirler alakası yok biz değiştik derler..AMA AVRUPALI DA BİLİYOR VE BUNU HER SEKİLDE YUZUMUZE VURUYOR Kİ TURK KADINI DİİNCE AKLA CARSAFLI KADIN GELİR.CUNKU BURASI DİYARI İSLAMDIR.GERCEK BUDUR.

avrupalı baslarda bu islam istilasına??!! karsı koymak için bir suru haclı seferi yaptı ALLAHIN ASKERİ TURK MİLLETİ HEPSİNİ BERTARAF ETTİ.allahın askeri demek turk demektir.ismet ozelin bir sozu var KAFİRLE ÇATIŞMAYI GÖZE ALABİLEN MUSLUMANA TURK DENİR..askerlik diince akla turkler gelir.bundan dogal bir sey yoktur..AMA BEN YİNEDE DİYORUM Kİ ALLAHIN ASKERİYİM DİE BAGIRANLAR VE BU ALNDA AKLI BASINDA OLMAYAN RADİKAL PROPOGANDA YAPANLAR COK İİ SORGULAMALIDIRLAR KENDİLERİNİ.NEREDE OLDUKLARINI

BİR ARA BU LAFI EN COK KULLANAN RADİKALLİGİN DANİSKASINI ETMEYE KALKAN HİZBULLAHCILARI GÖRDÜK..DEVLETİN KULLANIP KULLANIP PKK MENSELİLERİ DİNCİLER ELİYLE TEMİZLETİP SONRA COPLUK GİBİ TASVİYE ETTİĞİNİ.HİİZBULLAH VAKASI COK MANİDARDIR.BİZATİHİ AMERİKAN HABER ALMACILARIN TELKİNLERİYLE TR DERİN DEVLETİNE KURDURTULUP MADDİ ASKERİ DESTKE ALMISLARDIR.KULLANIM SURELERİ DOLUNCA ADİ BİR COP GİBİ YOK EDİLMİŞLERDİR.

tum bunlara ragmen asla BEN aLLAHIN ASKERİYİM demekten gocunmam..ve her musamuna Allahın askeridir de.ama ki sur da yanılıyorsun tr de islam coook kokludur.koku olan tek sey dind.r bu ulkede.o yuzden ole terore bulasma anlamında salaklık edenlerin sayısı cok cok azdır.onca kıskırtmaya ragmen.

sen basortusu niye yasak aman niye ilkulda derslere kuranı kerim zorunlu ders olarak konmuo neden ortaokullarda osmanlıca zorunlu ders arapca farsca secmeli ders diil.neden memur saatleri namaz vakitlerine gore ayarlanmıo vb vb dienlere Alhuın askerleri..bunlar ulkeyi bolecek yakacak yıkacak dersen..sana hasta derim!!hade kendine ii bak