Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.05.2007, 20:26
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Ulan iftiraci alcak roman bozuntusu

Autor: roman
Datum: (17/05/2007 - 21:46)
Forum: Religion & Glauben

Aşağıda dünya şairine küfür etmeye çalışan bir kişi rumuzuna bir insan ol vermiş, ama iki yıl önce UNESCO nun dünya şairi olarak seçtiği Nazıma küfür edebilmek ve aşaığalayabilmek için bir şeyler gevelerken bu seçtiğim rumuzum ile benim ne kadar alakam var sorusunu bile kendisine soramadan!!!
--------------------------------------
Bu Zirvlar sana ait degilmi?

Bizde iftiraciya en basit deyimle namert derler, sense en agirina layik basit bir cukursun..Be gihodi paramanyak !..seni yukardaki sahsima yaptigin ithamlari isbat etmeye cagirdigim halde,halen neden bukalemun gibi kivirip duruyorsun....Sende zerre Insanlik serefi olsaydi Insanca özür dilemeyi bilirdin...Ben sadece kaynakli yaziyi buraya aktardim..Yandasin C.A saldiriya gecip hakaretler yagdirinca ona layik oldugu sekilde cevap vermem sana sert bir sekilde dökünmüs olacakki yukarda sahsima saldirip iftira atarak salyala akitmissin.
Hemde saygidan bahs ederken sucsuz bir insana yaptigin hakaretler, senin alcakliginin isbatidir.
Seni insanca uyardigimiz halde halen zirvalaman varya, senin nekadar asaletsiz rezil seref yoksunu Insanliktan uzak paramanyak oldugunu isbatladi.

Hadi simdi düs karsimdan basit mahluk!

Bir yerlerden sahsima gicigin varsa sanal fareligi yapmaz, Insanca GB yazar adres ister yapabilecegin hakaretleri gelir yüzüme yaparsin!
Yoksa bundan sonra tek kelime yazarsan dünyanin en alcak mahlukusun