Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.09.2006, 10:42
Benutzerbild von dueslerinkadini
dueslerinkadini dueslerinkadini ist offline
Neuer Benutzer

Standard Bah Evladum Babur

Allah sana aklini bos yere vermedi:

Onun gücü sonsuzdur. O istese, bir nefesiyle tüm kötülükleri YOK eder.

Lakin Rabbim kullarinin HEPSINI o kadar seviyorki, kendi gücleriyle, iradeleriyle, akillari ve duygulariyla güzelligi, iyiliyi ve sevgiyi bulmalarini arz etmis.

Sen müslümanlar disinda diger insanlarin tümünün cehennemlik olduguna inanmakta özgürsün.

Fakat ben Allahimi Ceza veren, Kin ve Öc alma niyetli bir Allah olarak tanimiyorum!

Ben onu sevgi, saygi, güzellik ve iyilik kaynagi olarak taniyorum.

Buda benim görüsüm. Kabul etmek zorunda degilsin. Fakat beni inadin ve siddetinle ikna edemezsin.
Zaten tüm islam adina yapilan terrörler de (cihad adi altinda) Allahi siddete yakin, kaba gücle ikna eden biri olarak tanitiyorlar.

Biz insanlari insanliktan uzaklastiran cok sebepler var. Amerikadan tut arap ülkelerine kadar yasanan ve yapilan haksizliklar ve namussuzluklar!

Amerika kapitalizim ve riyakarligi ile. Arap ülkeleri kapitalizim ve riyakarliklariyla. Lakin araplari cok daha fazla kiniyorum. Nedenmi?????? Sözde Müslüman olduklari icin!!!!!!!
Dünyada o kadar ac Müslüman var: Sudan, Etyopya vs..... Ve bunlar sadece bir gecede sarisin avrupali yada amerikali bir kadina binlerce Dollar helal ediyor zevkleri icin!!!!

Sayisiz lüksleri arabalari villalari fabrikalari, yatlari, yalilar vs. vs.... var...

Insanlar icin ne yapiyor bu sözde Müslümanlar?????

Yani senin nazarinda müslüman olduklari icin cennetlik bunlar, öylemi????
Ben cehennemin bölye kullar ve Bush emsalleri icin yaratildigina inaniyorum.