Thema: Turan
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 02.01.2015, 00:48
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Insan bukadarmi sacmalar..Gercekleri delileriyle gözünüze sokuyoruz
Busefer gözünüzle degil baska yerinizla bakiyorsunuz.Yazdikca batiyorsun.insan haysiyeti bukadar alcalmamali...Cükür seviyesi buna diyorlar herhalde-

Dogru hesap bile yapmaktan acizsin,gelmis karsimda zirvaliyorsun... son bir asirda yaklasik 130 milyon insan gayri müslimlerin silahlariyla vahsice katl edildigi halde, biz hiristiyanlari, ateistleri toptan suclamazken
sen emperyalistlerin oyuncagi ,isid esed vs vs döküntülerin zulmünü Islama yamamaya kalkacak kadar basitsin

sen problemlimisin nesin

hareketlerinde bazi belirtiler siritiyor

eziklik

parapsikolojik sorunlar

ergo kisilik bozuklugu

Kroniklasmis asagilik kompleksi sendromu

=Paramanyak

durumun kötü !!

demedi deme..

Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Islam baris ve kardeslik dinidir diyenlere,en iyi cevabi yine kendileri veriyor....11 milyondan fazla müslüman catismalar ve savslarda öldürülmüs son 50 yil icinde,bunun yüzde 95 ini müslümanlar yapmis,allahtan baris dini,birde savas dini olsaydi ne olacakti?Irak ve suriyede 100 bini asan cinayetleri ile ünlü Isid aciklama yapmis,allah bize sii lere ve alevilere saldirmak icin görevlendirdi,israil isin icinde yok demis))Kisaca götleri yememis...Son zamanlarda islam dünyasi icinde bile,türklerin müslümanligi ile dalga geciyorlar,Allah ben araplari görevlendirdim,onlar beni yanlis anladi,keske türklere gönderseydim,onlarda okuduklarini anlamadan inandi diye))))))))))))))))))Aptalsiniz aptal,kabul edin..............

Geändert von 1insanol (02.01.2015 um 00:52 Uhr).