Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 23.01.2009, 11:27
gunesinkizi75

Standard

Zitat:
Zitat von sonyaprak Beitrag anzeigen
Güzin hanim,

yaklasik 2 yildir türkiyeden dolayli yollardan ( anlarsin ya) almanya münchende geldim. 28 yasindayim, yakisikli sayilirim. Problem su; evlenmek istiyorum burda kalabilmek icin, fakat burdaki bayanlar yanasmiyor. Simdiye kadar yiyicilere rastladim, gezsinler, yesinler, eylensinler cok arsizlar. Sükür yüklü param vardi gelirken, ama hazira dag dayanmaz, bende kendimi garantiye almam gerek deyilmi ama! Herzaman gizli sakli yasanilmaz. Bana bir önerin varmi, nereye basvurabilirim baska? Bazilarina yüklü para teklif ettim fakat yanasmiyorlar. Lütfen bir akil fikir verin, burada kalmak istiyorum.

Selamlarimla Hüseyin

ehhh etme bulma dünyasi, yiyiciyi yemek lazim ) öyle sahte evlilik yapmak isteyenleri hem soyulmus tavuga cevirirdim birde sikayet eder yurt disi ettirirdim. hey gidi dünya heyyy ben gercekten anlamiyorum o tipleri yahu. cok öyle yüklü para ile gelen evini tarlasini satan avrupa hevesi olan sonra gelince de hüsrana ugrayan salaklar. o parayi türkiyede daha iyi bir sekilde yatirim yapip kafayi kullanip iyi isler cikarmak varken her sene belli nedenlerden dolayi üstelik 2007 senesinde 160.000 alman vatandasi olan kisiler göcmüs almanyadan ve hala avrupa diyen cok salaklar var. allah iflah etsin onlari )