Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.10.2017, 08:59
Benutzerbild von Hijazkar
Hijazkar Hijazkar ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Cirkef her zaman cirkeftir,cirfek esittir Lara !

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
kalibina tükürdügümünün kancigi kendini adamdan sayip akli sira banuyu bel alti vurucak onun bunun cocugu .... g.ötüne gireni üzerine yük etme diyor sana..
Benim kimin cocugu oldugum belli bir daha dünyaya gelsem yine ayni annein babanin evladi olmak isterdim ! Cünki benim ailem bana en iyi sekilde ar ahlak edebi ögretti !
Ama senin saglikli bir aileden geldigine gercekten kuskuluyum ama senin sucun yok tabiki aile ortami cok önemlidir maglum kulandigin ahlaksiz hayasiz edepsiz küfürlü sözleri cok kulaniyorsun buda sagliksiz bir ortamda yetisdiginin kanitidir ! Belliki ailen sana gereken terbiyeyi seviyeyi asilayamamis yok bir kadin bir bayan olarak bu küfürleri iftiralari kulanamazdin. Bak ben sana daha bir kere küfür etmedim degilki annene babana küfür edeyim edemem cünki annelerin ve babalarin kutsal oldugunu ailemden ögrendim.
Sarf etdigin küfürlerden gercekten alinmiyorum ama sana su an inan cok aciyorum maalesef kimse annesini ve babasini secemiyor onun icinde sana kizmiyorum umarim sen cocuklarini daha düzgün ve saglikli bir ortamda ahlakli bir sekilde büyütürsün bunu gercekten senin cocuklarin icin isterdim !