Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 03.07.2012, 15:25
Benutzerbild von tekzenci
tekzenci tekzenci ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

S02D01
nach 6 std warten verhörzimmer gibt es unterstützung vom deutschem konsulat
unterschreibe über 30 dokumente, grüne, gelbe, blaune, rote... "ich bin kein terrorist" ... "hatte auch nie sexuelle phantasien mit terroristen"..."war nie in afghanistan"..."habe keine probleme mit der amerikanischen lebensweise"..."besitze/verkaufe keine atombomben"..."besitze/verkaufe keine zubehörteile für atombomben"..."besitze/verkaufe auch keine ausrüstung mit denen man atombomben herstellen kann"
05:00 morgens komm ich endlich aus dem büro raus
bagitman wartet am terminal
bagitman "lan ipna..ne bok yedin polis tuttu seni saatlerce?"
ich "yok olm bischey..yürü aq zaten moralim bozuk...gidem bi kahvalti edem"
bagitman " olm gel bizim ofise gidelim..orda yemek icmek serbest"
08:00 bagitman fährt mich zur new yorker google zentrale...hat n schickes büro mit ner fetten couch und schlafecke...in der küche gibts gratisfrühstück für alle
ich hau erstmal meinen magen voll...bagitman legt sich auf die couch..
bagitman "ugur ben biraz uyuyacam..die koffeinpilleb wirken net mehr..alle 2 tage muss man paar stunden pennen"
ich "walla sen uyu..benim isim var zaten...hab mein vorstellungsgespräch usw."
bagitman "evim upper eastte...adresi burya yaziyom..kapidaki pin 150779 23.kat...pini yazdinmi girersin eve"
ich "olm ev kari kiza müsaitmi lan?"
bagitman "ev 7 oda..istedigin odaya at kariyi kizi...lan bizede bi kiyak gecersin artik..."
ich "tamam olm..ben kariya kayarkene sende bakarsin..cek cek dur..bischey olmaz"
bagitman "nan sendende hicbir isch cikmaz zatene aq..ben uyuyom..git ne ischin varsa gör..ruf mich an wenn was is.."
kafayi koydugu gibi yastiga 30 saniyede uyudu garibim..
bei google laufen voll die komischen gestalten rum..entweder super feiner dress oder totaler nerd alarm..aq tamda adamlarini secmishler isci alirkene herneyse ben ischime bakim
10:00 taxiyle fahr ich zur wohnung von bagitman..OOOWWW...aq tamda süper bi ev tutmusch kendine, tam dayali döscheli,riesen lcd, bang&olf anlage usw usw usw...direkt zwischen dem hudson und central park...aq bendemi googleye girip calissam?...
ich leg mich erstmal hin..uykumu alayim biraz
16:30 wach ich auf...schicke nezli ne mail -bin in new york angekommen..microsoft hat mir direkt die stelle zugesagt daha ucaktan iner inmez..bi tanede ev kiralamislar bana..."
die antwort lässt nicht lange auf sich warten - yalancinin ebesini eshekler kovalasin e mi..hep atiyon ziya"
ich ruf an
ich "ne atmasi nan? evdeyim ahanda...tamda central park yani.."
nezli "atma ziya atma"
ich "walla evdeyim..adresi yollim gel"
nezli "hab in ner stunde feierabend..yolla adresi"
bi mesajla yolladim adresi...
ich spring unter die dusche...bediene mich an bagitmans klamotten..trash falan..cillop gibi oldum aq, kendime bile atlayabilirim bu halde...
18:00 emfpange ich nezli vor der türe...kizin gözler kocaman acilmis...etrafa bakiyor
nezli "das is bestimmt nicht deine wohnung"
ich "yaw benim olmasa nasil girecem eve..."
nezli "ne var ne cok?"
ich "evleniyom anasini satim...nikahi basmadan, sana bi ugrayip helallik alayim dedim"
nezli "ne helalligi?"
ich "ne helalligi olacak..o kadar seks pozisyonumuz var...eksileri kaldi..onlari tamamlayip misyonumuzu bitirecez"
nezli "daha cok beklersin davar...paran olduda bi bok mu oldum saniyon?...elimi sallasam ellisi"
ich "ööeefff..amma da yaptin ha..alti üstü sex lan..ne kadar var bu sheyi abartmaya"
nezli "kimle evleniyon? hani o bi tane kiz vardiya ananin sana istedigi"
ich "aynen o...cok yalvardi, kara sevda olmusch bana..bende tabi sevilmicem adam degilim tabi"
nezli "sen sadece tek bi ishe yararsin..o da bol bol kuru seks.."
ich "hooeepp...yannisch konusuyon...microsoft bile benim gibi cevheri taaaa almanyadan buldu getirdi..o kadar yol geldim bi hoschgeldin yok"
nezli "geldimde senin evine geldim ayi...cok misafirperversin...ne icecek ne yicek...kuru kuru agirlama...bi cicek bile yok"
ich "istedigin yemek olsun...bi de paket kol böregi yaptim sana, pantolun icinde firinda..yemekten sonra afiyetle yersin"
19 00 wir bestellen was zu essen und 2 flaschen rotwein...
nach der 1. flasche rotwein wird nezli weich...sacindan tuttugum gibi yapistirdim koltuga orospuyu...3üncü postadan sonra rahatladim...
üstüm lesh gibi ter oldu...nezli is aufm sofa am pennen...ich geh unter die dusche
kapi aciliyo..karsimda bagitman
bagitman "noluyo lan? iki dakka evde yanniz kaldin hemen bi orospu bulup atmischin..."
ich "olm napim..yolda gezerkene tuttum bi kizi kolundan..dedim benim arkadas ipne..ona hetero sex gösterim...hem sevap olsun hem cocuk ipnelikten kurtlusun diye..hemen takildi
peschime"
bagitman "hade len terest...allah bilir kac dolar saydin orospuya"
ich "ulam bugune kadar beni kerhanede orospulara para yedirirkene görünmü?"
bagitman "tabi gördüm lan..muhonun dogumgününde.hep beraber bi kariya girmedikmi lan 10 kisi"
ich "oooooo ulam bagitman..tam 10 senelik hikayeleri cikartion bana aq...olm ben sekse para vermem...bulduguma kayarim.."
bagitman "is mir egal bro...cikar schu orospuyu evden..iki saate kommen paar freunde vorbei...wir wollen ne runde zocken"
ich "wasn?"
bagitman "diablo 3 lan...googledekiler gelecek"
ich "olm birak artik bu bosch belesch ischlerden...31 cekmekten kolun kopacak...ulan 10 seneden beri dünyayi gezdin...hala cocuk gibi birakmadin shu oyunulari"
bagitman "yaw ben halimden memnunum...sen kendine bak"
ich "ne varmisch lan halimde?"
bagitman "ulan önüne gelene atladin durdun...yanina kar ne kaldi aq?...birsürü dirdir..virvir..acmiyo beni öyle am göt muhabbeti..hadi birak gevezeligi..at shu kariyi benim evden"
ich "olm daha ishim var benim bununla..en az iki üc gün"
bagitman "walla bende kal eyvallah..ama orospu morospu gecindirme bana"
ich "tamam lan tamam..annadik aq..iyiki evin var..al kicina sok aq..alir giderim gaciyi...sana resimlerini yollicam.."
bagitman "walla bana yaklashtirmada..ne skiyom yiosan ye"
ich "bagitman, kari zaten tam kafada..odanin birine atim shunu...uyaninca gider e mi"
bagitman "arkada misafir odasina götür...yatagin üstüne havlu at...ter döl sidik midik bulaschmasin aq..."
ich "tamam olm tamam aq"
bringe nezli ins gästezimmer...yattim yanina
22:00 die google spacko freunde von bagitman sind da...baschladilar oynamaya...bende ikinci sise saraba basladim
02:00 hala oynuyolar amina goduklarim...sise bitti..nezli uyuyo hala..bende rüyalar alemine daldim