Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 15.05.2015, 00:15
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter Bıyıklı Nacıye-dın,hak Bezırgan Yobaz

BANA LAF EBELIGI YAPMA ÖKÜZ HERIF
BEN NE YAZDIGIMI BANUN NE YAZDIGINIDA COK IYI BILYIORUM HAYSITEYSIZ ,ARSIZ AHLAKSIZ..

ALTDAKI BU YAZIYI SEN BENIM YAZIMI ALINTI ALARAK YAZDIN ,NURBANU SENIN BU YAZINA YANITLAMI$ .KIVIRAN BIRI VARSA ODA SENSIN DÖNEK HERIF.

KIZ GIBI IMALI IMALI KONU$ICANA ADAM GIBI NIKINI YAZDA KIME NE DEDIGIN ANLA$ILSIN YAV$AK

HAYVAN HERIF BENIM YAZIMI ALINTI YAPARAK YAZDIGIN YAZI A$ARIDA YAZIYOR KENDI YAZDIGIN YAZIYI OKUYAMIYORSUN AT KAFALI

ALINTI:SALIH
[color="Red"][size="4"]Ama senin onun bunun bir erkekle olan anilarini burda konusurken, benim bu konu hakkinda yorum yapmami beklemen senin icin dogal ama benim icin luzumsuz olur

BENI TANIMADIGINI YAZIYORSUN,EVET DOGRU TANI$MIYORUZ.

PEKI BENIM VE BANUN YAZISINI ALINTI YAPIP CEVAPLARKEN ,NEDENINI DÜZGÜN BIR $EKILDE ACIKLAMAK YERINE ...NEDEN AKLINA BA$KA BIR $EY DEYILDE BIZIM SEX HAYATIMIZ AKLINA GELIYOR AHLAKSIZ??? ACIKLA ÖGRENELIM HAYVAN HERIF

BIRISI ISLAMIYETE UYGUNSUZ DAVRANIRSA SESIZ KALAMAZMI$!!!!!!!!??
BEN BURDA ALLAHA SIRK KO$AN BIR ALLAHSIZ GÖRÜYORUM,BIR AHLAKSIZ,BIR KEPAZE

FITNECI ,IFTIRACI ,YALANCI,PEZEVENK
SENIN ISLAM DININ GÖZÜNLE GÖRMEDIGIN $EYE FITNECILIKMI YAP DIYOR? IFTIRAMI AT DIYOR,ISLAMIYETLE YOBAZ OLMAK ARSINDAKI FARKI GÖREMEYEN MAL..

LAN PEZEVEK BAK A$ARIDA NE YAZMI$SIN BIRI ISLAMA UYGUNSUZ DAVRANIRSA TARAFSIZ KALAMAM DIYORSUN SENIN ISMAN ANLAYI$INA BEN TÜRKÜRMEZMEYIN SIFATSIZ..
GÖZÜNLE GÖRMEDIGIN 4EYE FITNECILIKMI YAP DIYOR SANA ISLAM..BAK SNA O.COCUGU DEDIGIM ZAMAN KÜFÜR EDIYORSUN DIYORSUN?SAKIN HAKARET OLARAK ALGILAMA ..BEN SANA HAK EDTIGIN VE ANLADIGIN DILDEN YANIT VERIYORUM,AHIRETDE BEKLE BENI ONUN BUNUN IT SOYU...

Alıntı:
1978salih´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
Her konustugumda eger agzimda sadece küfür yalan olacaksa susmayi tercih ederim!

Seni tanimam ama bir kac konuda yazdiklarini gördükten sonra eksik kalmani tercih ederim!

Hakka küfr edilince sessiz kalmam!

Ama senin onun bunun bir erkekle olan anilarini burda konusurken, benim bu konu hakkinda yorum yapmami beklemen senin icin dogal ama benim icin luzumsuz olur!

Birisi islamiyete uygunsuz davranip, sizden bile kötü not aliyorsa, yani bunu sizler isbat etmisseniz, benim o kisi hakkinda yorum yapmamamin sebebidir!

Yani acikca sizin sex hayatiniz beni inanin hic ilgilendirmiyor![/quote]

Geändert von Lara_ (15.05.2015 um 00:40 Uhr).