Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 08.05.2015, 11:17
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen ?

NURBANU bu arkadasinimi savunuyorsun ??

az kalsin senin bu asagidaki yazdiklarini görmeden cikacaktim,
bence görmeden ciksam daha iyi olurdu !

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Bence de susmalisin Biyikli naciye ,bilgi sahibi olmadan fikir sahibi edilen yobaz...

simdi senin dilinden konussam ve sana kalayli bir sekilde girsem, suclu acaba kim olur ??

Kazi Koz anlayan kepaze ne kadar rahat ne kadar da kendin den emin..

----yanilmiyorsam kimsenin ismini vermeden yorum yapmistim !!
sen üzerine alinmisin, yaran cok mu büyük ?
"simdiye kadar ki yorumlarimda cogul söylüyordum, artik sana tekil cevap
veriyorum!!"

Benim onun bunun erkeklerle beraber oldugumu nerde gördün ??????

BEN SENIN ERKEKLE BERABER OLDUGUNU SÖYLEMEDIM, Ben sadece konusmanizin ICERIGINE dayanarak, konuda su erkek seni bu erkek , kasar erkek azgini vs. gibi kullandiginiz cümlelerden anladigim kadarinca , yorum yazdim !! GENEL anlamda BENI sizin ÖZELINIZ ilgilendirmez demek istedim "kullandiginiz kelimeleri eger kendiniz dahi unutuyorsaniz, benim bu söylediklerim sizleri pekde etkilememesi lazim diye düsünüyorum ! kendi yazdiklariniza bir göz atarsaniz eger , benim yazdiklarim ve uslubum sizinkilerin yaninda baya bir etkisiz kalir" bu yaziniz da aslinda bu yorumuma dahildir !! ""

Yanimdamiydin UTANMAZ ADAM..sen ve senin gibiler ali4iklar kendi pisligi üzerinde ya$ayip oradan yiyip icmeye ,bayilirsiniz iftiraya canak tutmaya yedigin pisligi atma gayeti cabasina girmen..
iftiraya tabak tutmak O kadar kolay mi ? kolay diyorsan ! önce Annanin anilarini sorgulamaya ba$la,edepsiz.

Uslub Terbiye ve benzeri degerlerin isiginda yazdiklarin sadece senin gercek manada ne güzel huylu soylu oldugunu göstermekte, ve tam anlamiyla sana ayna tutmaktadir , diye düsünüyorum "

AHLAKSIZILIK beni tanimadan beni birilerine benzetmende . Benim anamin anasini iyi bilirim, onun icin resmim ve cismim oratada . Acik ve Secik beni burda taniyan ve tanistigim bir cok arkadas , sana benim hakkimda bilgi verebilir ! BEN KIMSENIN IFTIRASINA CANAK TUTMUYORUM !! SADECE YAZDIKLARINIZIN SONUCU OLARAK, SIZLERIN BU KONUDA KENDI ARANIZDA ANLASMASI MAKSATI ILE , SUSKUN KALMAYI TERCIH EDERIM DEDIM. AMA KIMIN KIME IFTIRA ATTIGINI BEN NERDEN BILEYIM.

HEM BEN SANA NEZAMAN SUNUNLA YATTIN KALKTIN DEDIM , ZEVZEK !!BEN BU KONUDAKI YAZANLARIN VE BIRBIRINI SUNUNLA BUNUNLA YATIYOSUN ISTIYOSUN VERIYORSUN VERMIYORSUN GIBI , SÖYLEMLERININ DISINDA KALMAYI TERCIH EDIYORUM , IFADESINDE BULUNDUM!!

ANLAMA ÖZÜRLÜ OLDUGUNUZU BILMIYORDUM ; ÖZÜRDILERIM !

Hakka küfür edilince sesiz kalamaz mi$....SEn kimsin Fukara sümügü?
Sen kimsin ki hakki savunacak kendini bilmez ,beyinsiz önce savunmaya kalktigin kelimenin anlamini ögren kepaze.. Hakk söz konusu olunca sesiz kalamazmi$ !!? bende sesiz kalamiyorum bak ... SENIN hakk anlayi$ina BEN türkürmezmiyim
DENYO luk yapma, kadinsan kadinligini bil.

senin haddine degil benim kimi savunup savunmayacagim !!

ben eger senin hakkinda veya diger katilimcilarin hakkinda yorum yapmadiysam, ve NURBANUYA sadece cevap olsun maksadi ile, BEN KIMSENIN ISINE KARISMAM manasinda, ama sizin USLUBUNUZLA cevap verdimse, bunu sadece sizin anlayabilmeniz icin yapmisimdir !!

dogru lafa ne hacet !! sana egri yazsam dogru, dogru yazsam egri gelir !
benim sizinle burda laf sokusturacak ve hatta zamanimi sizin langlung lariniza ayiracak istegim yok !

insan gibi konusmayi ve tartismayi dahi yapamiyorsaniz; BANANE !!

siz degilmisiniz ; birbirinize OROSPU cümlesine varan kelimeleri kullanan !

benim bu dengesiz dialoga girmek istememem, ve girmem, ama bir kelime yazdim diye , bunca hakarete maruz kalmam, aslinda senin ne tür bir insanlik türünü icinde yasattiginin göstergesidir olarak , yorumluyorum!

bana dokunan yilan bin yil yasasin , cümlesini ben kendi üzerime almiyorum.
ama bana dokunmaya lütfen kalkma, senin üslubunu en mahrem sekline , ibretlik yaparim !!

kelime oyunu su bu yok bende, kimseden sakinmam da cekinmem de !

hele senin gibi agzi bozuklarin canakciligini yapacak hic degilim !

senin bazi seyleri üstüne alinmamani tavsiye ediyorum.

benim yazilarimi ve yazdiklarimi sadece kacamak okumamani senden rica ediyorum.

adam gibi okursan aslinda , (bu yazim haric) sana karsi hic bir kelime kullanmadigimi, sadece genel olarak SOHBETINIZIN degerlendirmesini yaptigimi , göreceksin, umudediyorum !

simdi saygisizlik yapma !

ben seni tanimam diger yazistiklarini da tanimam.

bana yazacaksan adam gibi yaz, yoksa ayni uslub ile sana konusmam, ayni uslubu senin karsina gecer kullanirim !!