Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.03.2015, 23:02
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Evet Allah mekanini cennetin Firdevs kati ve ruhunu sad eylesin. O'nu ilk basta bende sevmiyordum, beni de ona karsi "yozlastirmislardi" ama onu okudukca anladim ve anladikca sevdim, sevdikce de özlüyorum ve sonra O'nun bir sözü aklima geliyor:" Hala kurtarıcı bekliyorsanız, ben size birşey öğretememişim" O zaman O'nun yokluguna üzülmeyi birakiyorum ve cok sükür vardi deyip seviniyorum. Atatürk'ü anlamak kültür meselesi. Atatürk 3957 küsür kitap okumus bir asker, ve siyasi. Bizim milletin %96,25 TV seyrediyor ve geri kalan deve de kulak kismi malesef kitap okuyor. Ehh o zaman da ne oluyor? Bu milletin filosoflari o zaman iste Nihat Dogan, Tugce Kazaz, Hülya Avsar vs. oluyor... Bilmiyorum anlatabildim mi?

Kimse O'nu sevmek zorunda degil. Herkes tercihinde özgürdür, ama kimse de O'nun hakkini yemesin!

[IMG

herkes Atatürkü sevecek diye bir zorunluluk yok zaten yeterki iftira atmasinlar camur bula$tirmasinlar ATAtürkü bütün dünya tanimi$ onlar tanimasi ne yazar.Birileri cikip Atatürk dinliydi dinsizdi diye oyalanacaklarina ,biraktigi emaneti gerektigi olmasi gereken yere getirmi$lermi önemli olan bu.Atatürkün türkiyesinde aradan 70 yil gecmi$ hala okuma yazma bilmeyen 4,5 milyon ki4i var..
ben türk milletine yaptigi hizmete bakarim dinine imanina deyil ,atatürkün adini o pis agizlarina almandan önce,önce bir zem zem suyula yikasinlar.