Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 23.04.2015, 23:25
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
hadi lara bi 10 sene daha millete saldir. Bi 10 sene daha gayret göster. Aman sakin kimse senin ne halt karistirdigini kacirmasin. Aman sakin kimse unutmasin, vaybeeden bir adamla otelde bulusup cola ictigini. Her Allahin günü kendini millete hatirlat. Yeni gelen herkes bilsin, eski olan kimse unutmasin. Bunun sonu ne oldugunu herkes - sen haric - biliyor. Herkes hayatini yasiyacak. Herkes ailesini kuracak, herkesin cocugu, sonrada torunlari olacak. Ama sen ve banu, 10 sene sonra hala: manbee ve lara'nin cola/otel hikayesini anlatarak, millete saldiracaksiniz. Bu ara manbee de coktan evlenmis olacak, coluk cocuk sahibi olmus olacak, ama sen hala manbee manbee diye agliyacaksin. Banuda gölge gibi pesinden gelecek.
Ne edersen kendine, yine kendi kendine. Herkes mutlu mesut olurken, sadece siz ikiniz hala burda sürünüp agliyacaksiniz. Seyranin bile er gec akli basina gekecek. Ama sen ve banu hala ve hala burda zirliyacaksiniz.

Ikinizede cok aciyorum. Kendi düsen aglamaz. En büyük kötülügü kendiniz kendinize yaptiniz, ve hala yapiyorsunuz.
Kolay gelsin.

ben sana ne dedim catlak....$EYTAN AKLINI ALMI$ CANINI DA ALSA KURTULSAN
ACILEN GIT TEDAVI GÖR RUH HASTASI PIKOPAT ,BUNU OGLUN ICIN YAP...