Thema: Turan
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 06.01.2015, 12:34
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

HALLO CENK, diye baslamak istiyorum yazima.

neden," Hallo" ??

Selam dicem ama diyemiyorum, Allah in Selam etini üzerine almazsin sen.
cünki senin dini baglantin yok , kendi aciklaman var bu konuda .

Merhaba dicem, diyemiyorum, Arap asilli bir kelime ile sana hitab etmem seni inciltebilir.

neyse Kelimeleri bir kenara birakalim.

... benim sana bir kac sorum olacak ! (bu konudaki bazi yazdiklarin hakkinda)

1- Cenk , sen Milliyetcilik Irkcilik vb. özelliklerden nefret ettigini belirtiyorsun,
böyle tür takintilari olanlari Gerizekali "TÜRK" diye nitelendiriyorsun.

Geri Zekali derken " TÜRK" ekini eklemen ve ama bundan haberdar bile olmaman ve IRKCILIGI , Gericilikle vb . alcaklayici terimlerle nitelendirmene , ben bir anlam verecegim, ama senin bu konu hakkinda bir sey söylemeni önce bekleyecegim, aceleye gerek yok !! önyargili davranmayi hic sevmem !!

2- Ekonomisinin cok kötü oldugunu savundugun , ve hatta Mide bulandirici bir Millet olan TÜRKLERIN , dilini, onlar kadar iyi kullaniyor olman da, aslinda ,
bana, senin o KOKAN,CAHIL ve GERIZEKALI diye nitelendirdigin , Toplumun, pek de senin , söylemlerinle bagdasmadigini gösteriyor.

3- BEN asla irkcilik veya milliyetcilik yapmam, INANCIMDAN ötürü, HARAM !

- Ama gerici dedigin toplum derken Türkiye nin hangi kesmini
kastediyorsun.

Cografya itibari ile, gericilik inan, köylerden ziyade TR nin bazi bölgelerinde hala vardir !

Kan Gütme, Daglarda Magaralarda gezme mesela !

Simdi daga cikmanin, Zeka ile Zivilisation ile ve hatta, okuma yazma ile ne alakasi olabilir.

Kürt halikinin ,sayıları 20 milyondan fazladır ama temsilcisi olduğunu iddia ettiği iki partinin oy oranı şudur son seçimlerde;

1.885.992 bdp

853.686 hdp.

Kürt TOPLUMUNUN geri birakilmasinin sebeplerini sanirim sana aciklamama gerek yok !

ve tekrar söylüyorum !!

KÜRTCÜLÜK TÜRKCÜLÜK yapmayin !!

FASIST derke birbaskasina, kendinizin FASISTLIGINI bile yorumlayamayan zekada veya düsüncede olmayin...

SEN SEN OL INSANLARLA ALAY ETME ; IRKLARINI ATALARINI KÜCÜMSEME.

IRKCI FASIST KELIMELERINI KULLANIRKEN , KENDI FASISTLIGINI UNUTMA !

sana selam veremiyorum !

BYE Cenk

Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Ben kendimi bildim bileli okurum,bu cok normal degil mi sence?Ya siz gercekten aptalsiniz,aptal oldugunuz icin irkcilik yapiyorsunuz...Cünkü kapasite yok ya,okuma özürlüsünüz ya,bir coban okuyor size,sizde koyun gibi pesinden gidiyorsunuz...Aramizdaki en büyük fark ne biliyormusun?Ben önce insan felsefesini benimserim,sizlerse önce hayvan felsefesini!Irkcilar hayvandir bana göre!

Ekonomisinin yüzde 75 dis sermeyeli olan,amerikanin 53 eyaleti durumunda olan bir ülke oldugunuzu bile bilmeyecek kadar cahil bir topluluksunuz,kücük bir grup olmaniza ragmen,hep migde bulandirmisinizdir.....

Geändert von 1978salih (06.01.2015 um 12:41 Uhr).