Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.08.2013, 19:06
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Sen niye hemen alinma geregi duydun? Yaniliyorsun seni kimseyle bir tutmadim. Kimseye ne dis gösterme, ne de isirma cabalarim var! Benim gercekten öyle bir zorum yok. Bu forum herkeze acik oldugu icin, zamanim da az oldugu icin okuduklarimi copy paste'le paylasiyorum.

Tek tek herkezle ugrasacak da vaktim yok zaten, kusura bakma. Senin sorunlarin varsa, adresi ben degilim.

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
Bak sen ben cin carpma olayiyla ilgilenmisim !!

Ya sen nekadar yüzsüz gerizekali ahmak bir insansin.
Dislerini gösterdiyorsun ama isiramiyorsun , acin mi var !!

Onlar derken beni kiminle bir tutuyorsun.

Kendi sorunlarin oldugu kesin bir izlenim sonucu dogrulaniyor.
Ama Milletin senin gibi gercekten sadece akli fikri zekasi ve yetenegi sadece kopyala yapistirla kisitli olan bir insana cevap vermesi aslinda seni icin övünc kaynagi olmasi gerekir ken,
sen gelmissin, CIN peri olayini burda kendine Siper almisin.

Senin gercekten kendini savunabilecek akla sigar kendine ait düsüncelerin varmi,
yoksa bir deli rolüne yatmis milleti sadece birbirine karalama rolünü mü oynuyorsun.

Belliki isin gücün yok !!
Zaten senin bu düsünce anlayisinla ve Bilgisayar bilginle copy paste yeteneginle pek bir mesru isle uzaktan yakindan mesgul olmayacagini tahmin ediyorum.

Bence sen gercekten okur cahil bakar kör tiplemesini Tiyatroda sahneyebilecek tek oyuncusun.

Ileride gercekten böyle bir rol film tiyatro projeleri ile karsilasirsam illaki seni tavsiye edecegim.

Senin yeteneginden ve Basarili olacagindan bu yazindan sonra süphem kalmadi

salih

Geändert von benekalice (26.08.2013 um 19:27 Uhr).