Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.12.2014, 09:39
CakaBeyy

Standard

Senin Müslümanlarda olumsuz taraflari görnen, kendi inandigin degerlerin hatasini görmemen neyin ürünü??
Mesela bize de söyle diyorlar provoke etmek icin; bizde Ömer, Osman, Bekir isimleri konmaz. hepiniz katliamcisiniz. yananlardan misiniz yakanlardan misiniz? biz bunlarin hepsini duyuyoruz. is yerlerinde de bu kafalar Müslümanlari Almanlara sikayet edip önünü kesmeye calisiyorlar...
Bir gün hic unutmam bana sürekli katliamlari anlatan, Malatyada da bizi yakacaklardi diyen adam gelmis diyor ki; bunlar pausede asagiya gidiyorlar, ne yaptiklarini biliyoruz.
Ya millet, siz pausede yemek yeyin, sigara icmeye gidin ne isterseniz onu yapin, adam namaz kilmaya gidiyor, sizin milletin namazi ile ne isiniz var??
Cok kez kendim gördüm ki kasten Allah'a ve Müslümanlarin degerlerine küfür ediyorlar öfkelensinler diye...
is yerine gidiyorsun hemen soruyor dindar misin degil misin, hangi partiyi destekliyorsun diye ki hemen planlarini hazirlasin, halbu ki insan calismaya gider orada din veya siyaset konusmaya degil...

Cok sükür bana artik yapamiyorlar, zira suurlu Müslümanlari kendi istedikleri yere cekemezler...
Disarida hic bir zaman kime oy verdigimi belirtmem...siyaseti sevmiyorum deyip gecilir...
Almanlar da benim gibi düsünüyor, o kimseyi ilgilendirmez diyorlar..
Almanlarin sevdigim bir yönüde bu, oylarini verirler kimseye söylemeden fazlasinida konusturmazlar millete..

iste, katliamcilar, kötü insanlar diyenler keske kendileri adam olsa....
Müslümanlarin cogu Islamiyeti yanlis yasiyorlar, ki elestirileri hak ediyorlar ama sizin onlardan kalir yaniniz yok ki???

Sen önce kendi insanlarina bak, sonra Islamla, Müslümanla ugras...

Geändert von CakaBeyy (19.12.2014 um 10:03 Uhr).