Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 02.06.2010, 21:51
Virtual_Reality

Standard

Zitat:
Zitat von MOONMAN Beitrag anzeigen
Ya sen yazdiklarini okuyormusun yoksa su CHP liler gibi bos bos laf olsun torba dolsun diye iskembedenmi atiyorsun. Ha Kilicdaroglu ha Baykal bunlar ne kadar siyaset yapabilirki.
bos bos öterler sonra pis camasirlari ortaya cikar. Bunlar kac senedir tantana ederler haberin varmi. Senin körmüsün ne suni gündemi. Katil yahudi saldiriyor biz bakacagiz. Iste bu senin su kilicdarogluna yakisir. Cünkü kan kani ceker.
Yavas dur o cigeri bes para etmeyen degin kahraman kisiler yillardir topragini savunurlar.
Senin gibi iskembeden atmazlar. Simdi söyle bakalim kimi cigeri 5 para etmez.
Bu yapilan zulume karisma diyen ve burda zirvalayan senmi yoksa o filistinlilermi. Senin kafan ile giderse bu dünya hic pislikten kurtulmaz.
Kocum sen git bir doktora görün burda basbakana ahmak demek yerine git sen orana burana baktir belki bir yerlerin kasiniyor senin. Anlamadigin ise burnunu sokma. Birak siyaseti bilen ve anlayan yapsin böyle burda ne idigü belirsizler yapmasin. Unutma essek kitap tasimayla alim olmaz. Burda filistinliye cigeri bespara etmez veya basbakana ahmak diyenlerden ne insan olur ne de hayvan.
Dinime küfür eden bari müslüman olsa tztzt! Kan kani ceker mi bilmem, ama benim aklimin bir hücresi senin soyunu sopunu ona katlayacagindan eminm. Unutmadan söyleyeyim kafatasi merakcisi. Senin basbakanin Karadeniz'in hristiyan Gürcü milletinin dönmesi. Ben ise su katilmamis Afsar Türkmeni'yim, yani Türk oglu Türküm! Göcebe Oguzlarinin Türkmen boyundandim. Alemende $er Oguz'da er tükenmezmis degil mi? ;D Sen nerelisin bakalim? Ama sunu da unutma dil, kültür renk degil emek yücedir. Yan gelip yatmayla basari elde edilemez! Allah vermez vermeeez

Aslinda Akape'nin en büyük destekcisi kerhende olsa nefsine maglup düsen Deniz Baykal'di, cünkü onunla birak genel secimleri kazanmayi mahalle muhtarligi bile kazanilmazdi. Sayin olmayan basbakana gelince, onun karizmasi ancak onu destekleyenler gibi bir minibüscünün karizmasindan öteye gitmez! Bakkal yönetmiyoruz ülke yönetiyoruz diyor ve koskoca Türkiye Cumhuriyeti'ni cöl bedevi arap devletlerine cevirdi.

O begenmedigin CHP'ye ve onun kurucusuna borcluyuz kimin ne oldugunu. Filistinli cigeri bes para etmez vatanini satip giden cingenelerin direnisinden bana ne? Türkiye Cumhuriyeti'ni ne alakadar eder? Gelen vuruyor, giden vuruyor, bir yer vuruyor, bir gök vuruyor, adi da direnis oluyor. Neyin direnisiymis bu bakalim, nasil oldu, bu günlere nasil vardi?

Filistine gelince en güzel günleri bunlar, daha dur neler olacak neler! Esek esek olduktan sonra semer vuran cooook olurmus!

Cigerime gelince senin ve tayfanin hepsinden bin katli degerlidir! Hani ne yaptiniz Türkiye icin ancak cak cak vidi vidi ötmekten haric! Sen doktora görünme onlar "dinsiz imansiz" olur; bi dinli imanli sizsiniz evvellah, sana ben en iyisi "dini bütün cinci Emine" var Duisburg'ta, dilersen onun adresini vereyim! Basbakanini al da git aslamim! Gereksiz seylere ihtiyac duyulmaz

Esek hosaftan ne anlar? Suyunu icer denesini secer!

Geändert von Virtual_Reality (02.06.2010 um 22:35 Uhr).